Çöp Adam ne zaman başlayacak? Çöp Adam dizisi neden ertelendi? Çöp adam dizi konusu ve oyuncuları

Çöp Adam ne zaman başlayacak? Çöp Adam dizisi neden ertelendi? Çöp adam dizi konusu ve oyuncuları

Başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sanguga'nın paylaştığı Çöp Adam dizisinin detayları merak ediliyor. Çöp Adam dizisinin konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var, ne zaman başlayacak? Soruları pek çok kişi tarafından merak içerisinde araştırılmaya başlanmış durumda. Bu soruların cevaplarına ve konu hakkında daha fazla detaya haberimizden göz atabilirsiniz…

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun olduğu Çöp Adam dizisinin fragmanı ekranlarda yerini buldu. Fragman sonrasında dizinin konusu, oyuncuları , yayına gireceği kanal gibi konular merakla araştırılıyor. Çöp Adam dizisinin konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var, ne zaman başlayacak? Detaylar burada….

ÇÖP ADAM DİZİSİ KONUSU

Dizi, bir bankacı olan Peri'yi kaçırıp bir yere kapatarak büyük bir servet kazanan programcı Tamer'i anlatıyor. Tamer kapattığı bodrumda Peri'ye yeni bir dünya kurar. Ancak Tamer'in saplantısı zamanla aşka dönüşür.

ÇÖP ADAM DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun yanı sıra Çöp Adam dizisinin kadrosunda Salih Kalyon, Sedef Avcı, Füsun Demirel, Hülya Şen, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Cankat Aydos, Büşra Çam ve Gülizar Nisa Ugay gibi oyuncular bulunuyor.

ÇÖP ADAM DİZİSİ NEDEN ERTELENDİ, NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Çöp Adam dizisi 23 Kasım Çarşamba günü yayınlanacaktı. Ancak kanal diziyi erteleme kararını verdi. Kısıtlı stok nedeniyle dizi 30 Kasım Çarşamba günü başlayacaktır.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN