Back To Top
Çukur 3. sezon 5. bölüm bu akşam ekranda! Yeni bölüm fragmanları yayınlandı mı?

Çukur 3. sezon 5. bölüm bu akşam ekranda! Yeni bölüm fragmanları yayınlandı mı?

Çukur 3. sezon 5. bölüm bu akşam ekranda! Yeni bölüm fragmanları yayınlandı mı?
- A +

Çukur dizisinin 72. bölümü yani 3. sezon 5. bölümü geçtiğimiz hafta milli maç nedeniyle ertelenmişti. Bugün yeni bölümü ile ekranlarda olacak olan Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Çukur 3. sezon 5. bölüm heyecanla bekleniyor. 14 Ekim'de yayınlanması beklenen Çukur'un 5. bölümü Türkiye Fransa milli maçı nedeniyle 21 Ekim'e ertelenmişti. 

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı dizinin başrollerinde; Aras Bulut İynemli, Hazal Subaşı, Damla Sönmez, Perihan Savaş, Öner Erkan, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Meral Çetinkaya, Kubilay Aka, Necip Memili, Cihangir Ceyhan, Nur Sürer ve Burak Dakak gibi isimlerin yer aldığı dizi hakkında "72. bölüm (5. bölüm) ne zaman yayınlanacak?" sorusunun yanıtı araştırılıyordu.

ÇUKUR 5. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Çukur dizisinin 14 Ekim'de yayınlanması beklenen 5. bölümü (72. bölüm) bu akşam (21 Ekim) Show TV ekranlarında yayınlanacak. 

ÇUKUR 3. SEZON 5. BÖLÜM İLK SAHNE FRAGMAN İZLE

Çukur'un 72. yeni bölüm fragmanında mahalleliyi toplayan Yamaç'ın Çukur'a geri döndüğünü çok net hissettirdiği heyecan dolu tanıtımda, "Bundan sonra İstanbul Çukur'un olana kadar Çukur yerinde durmayacak. İstanbul'un Çukur'da olduğunu herkes öğrenecek. Bu bir savaş ilanıdır!" sözleriyle fırtınanın fitilini ateşlediği anlar dikkat çekiyor.

ÇUKUR OYUNCU KADROSU

Aras Bulut İynemli (Yamaç Koçovalı),

Erkan Kolçak Köstendil (Vartolu Sadettin),

Perihan Savaş (Sultan Koçovalı),

Nur Sürer (Fadik)

Meral Çetinkaya: Makbule

Salih Kalyon: Aliço'nun babası

Burak Dakak: Akın Koçovalı

Şenay Gürler (Meliha),

Erkan Avcı (Çeto),

Berkay Ateş (Mahsun),

Menderes Samancılar (Kadir),

ermet Yeşil, Burak Sergen (Baykal),

Alperen Duymaz (Emrah),

Boncuk Yılmaz (Saadet), Öner Erkan (Selim Koçovalı), Rıza Kocaoğlu (Aliço), Onur Saylak (Veli Cevher), Hale Sürel (Damla), Nebil Sayın (Muhittin), Kubilay Aka (Celasun), Tansu Biçer (Yücel), Ahmet Tansu Taşanlar (Nazım), Çetin Sarıkartal (Paşa), Kadir Çermik (Emmi), İrem Altuğ (Ayşe), Zeynep Kumral (Nedret), Cem Uslu (Metin), Uğur Yıldıran (Kemal), Aytaç Uşun (Meke), Elif Doğan (Hale), İlayda Alişan (Akşın), Ece Yaşar (Karaca), Mustafa Kırantepe (Medet), Doruk Nalbantoğlu (İsa), Ilgaz Kocatürk (Halil), Doğancan Sarıkaya (Acar), Mustafa Üstündağ (Kahraman), Selen Uçer (Ezgi), Emel Dede (Dr. Aylin), Dilan Çiçek Deniz (Sena), Ercan Kesal (İdris Koçovalı),

ÇUKUR KONUSU

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin en küçük oğlu, gözü kara ve isyankar Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır.

Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Gündüzleri kimyager olarak çalışan, geceleri ise solisti olduğu rock grubuyla barlarda sahneye çıkan Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir? 2. Sezon konusu: Çukur’da bir dönem kapanmıştır.

İdris Koçovalı’nın “Çukur’u İstanbul’da sanırlar ama bilmezler İstanbul Çukur’dadır” sözleri mahallenin darmaduman olmuş sokaklarında yankılansa da o günlerden eser yoktur. Beklenmedik bir saldırıyla güç kaybeden ve dağılan Koçovalılar’ın ne durumda olduğu büyük bir merakla beklenirken, Çeto (Erkan Avcı) ve Mahsun’un (Berkay Ateş) liderleri olduğu Karakuzular Çetesi, Çukur’da yeni bir dönem başlatacaktır.

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN