Back To Top
Çukur 3. sezon 5. bölüm ilk sahne yayınlandı! Çukur 72. bölüm fragmanı izle

Çukur 3. sezon 5. bölüm ilk sahne yayınlandı! Çukur 72. bölüm fragmanı izle

 - Son Güncelleme: 15.10.2019 Salı 13:27
Çukur 3. sezon 5. bölüm ilk sahne yayınlandı! Çukur 72. bölüm fragmanı izle
- A +

Çukur 3. sezon 5. bölüm ilk sahnede Yamaç'ın savaş ilan ettiği görülüyor. Heyecanla beklenen yeni bölüm önümüzdeki pazartesi günü (21 Ekim) Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Peki yeni bölümde neler olacak? Çukur 71. bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte detaylar...

Çukur dizisinin 71. son bölümünde; hapisteki Koçovalıların bu saldırılar karşısında nasıl ayakta kalacağı merak konusuyken Vartolu'ya beklemediği bir yerden yardım geliyor. Aliço'nun geçmişindeki acılı anlar seyirciyi ekran başına kilitlerken, Aliço Yamaç'a ulaşmaya çalışıyor.

ÇUKUR NE ZAMAN HANGİ KANALDA YAYINLANACAK? (ERTELENDİ)

Çukur 14 Ekim Pazartesi günü 3. sezon 5. bölümü ile Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktı ancak Milli maç nedeniyle dizi 21 Ekim 2019 Pazartesi tarihine ertelendi. Çukur'un yeni bölümü ile ilgili merak edilen soruların yanıtları şu şekilde:

ÇUKUR 3. SEZON 4. BÖLÜMDE NELER OLDU? (71. BÖLÜM)

Yamaç’ı Azer, Akın ve Timsah’ın saldırısından gizemli biri kurtarırken onun öldüğünü sanan Azer bu kez diğer Koçovalıları bitirmek için harekete geçecek. Hapisteki Koçovalıların bu saldırılar karşısında nasıl ayakta kalacağı merak konusuyken Vartolu’ya beklemediği bir yerden yardım gelecek. Aliço’nun geçmişindeki acılı anlar seyirciyi ekran başına kilitlerken, Aliço Yamaç’a ulaşmaya çalışacak.

Yamaç’ın yaptığı beklenmedik ziyaretler, onu yine Çukur’un sokaklarına götürecek. Bu durum karşısında Akın’ın tepkisi ve Yamaç’ın atacağı hamleler soluksuz beklenecek.

ÇUKUR 3. SEZON 5. BÖLÜM İLK SAHNE (72. BÖLÜM)

Yeni bölüm ilk sahnesinde Yamaç'ın "Bu bir savaş ilanıdır." dediği görülüyor.

ÇUKUR 5. BÖLÜM 1. FRAGMAN

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN