Back To Top
Çukur 3. sezon 8. bölüm 2. fragman yayınlandı: Büyük yüzleşme

Çukur 3. sezon 8. bölüm 2. fragman yayınlandı: Büyük yüzleşme

Çukur 3. sezon 8. bölüm 2. fragman yayınlandı: Büyük yüzleşme
- A +

Çukur dizisi 3. sezon 8. bölümü ile 11 Kasım Pazartesi günü Show TV ekranlarında olacak. Sevilen dizinin 8. bölüm 1. ve 2. fragmanları yayınlandı. İlk fragmanda Yamaç'ın dövüş sahnesi izleyenleri heyecanlandırmıştı. Peki Çukur 3. sezon 8. bölümde neler olacak? İşte detaylar...

Çukur 3. sezon 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen yeni bölümünden ilk sahnede Yamaç’ın,“Yamaç Koçovalı ben!” diyerek kapının önünde duran asker kökenli iki adamla boğuştuğu görülüyor.

İçeri girmek isteyen Yamaç’a geçit vermeyen adamlar Yamaç’ın son hamlesiyle neye uğradığını şaşırıyor. “Girerim!” sözleriyle arabayı adamların üzerine süren Yamaç kapıyı kırarak içeri girmeyi başarırken, olacaklar merakla bekleniyor.

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur dizisinin 3. sezon 8. bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

ÇUKUR 8. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

 Yaşanan sürpriz gelişmeler Yamaç, Selim ve Akın arasında büyük yüzleşmenin gerçekleşmesine neden olacak. Yamaç’ın, Akın’ın aileden ve Çukur’dan tamamen kopmasına yol açan sözleri, Akın’da şok etkisi yaratacak. Akın soluğu Kutay’ın karşısında alırken, onu kardeşi olarak gören Kutay, ihanetinin bedelini ağır ödeyecek.

ÇUKUR 3. SEZON 8. BÖLÜM 1. FRAGMANI İZLE

ÇUKUR 3. SEZON 8. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE

ÇUKUR 3. SEZON 7. SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 

Çukur’un bu akşam ekrana gelen 3. sezonun 7. bölümünde rehin tutulan ve kardeşleriyle tehdit edilen Azer, malları bulmak için harekete geçti. Yamaç kendini beklenmedik bir olayın içinde bulunca, Azer’in annesi Fadik’i evlerinde misafir etti. Bu sırada annesini her yerde arayan Azer, kardeşlerini kurtarmak için Akın’dan malların yerini öğrenmeye çalıştı. Akın, kardeşi Karaca’yı ele vermemek için susarken Kutay’ı hesaba katmadı. Kutay’ın ele verdiği Karaca’yı kaçıran Azer malların yerini öğrenmeye çalışırken Akın, kardeşinin kaçırılmasıyla iyice köşeye sıkıştı.

Aliço’nun şifreli konuşmasını çözmeye çalışan Yamaç’ın yardımına Ferhat koştu. Yamaç ve Çukurlular Aliço’dan gelen gizemli şifre “Kırmızı balık”ın peşine düştü ve Yavuz’un kurduğu tuzaklarla karşılaştı. Komutan Yavuz Çoban, sıkı bir askeri eğitimden geçirdiği Aliço’yu, Yamaç ve Selim’i kullanarak köşeye sıkıştırdı. Aliço’ya ulaşamayan Yamaç, Cumali ile birlikte diğer hedefi Dağhan’a yöneldi. Bu sırada Karaca’nın kaçırıldığını öğrenen Selim, kızını kurtarmak için harekete geçti. Murtaza’nın Yamaç ve Cumali’yle karşı karşıya geldiği anlar ise tansiyonu yükseltti.

Cumali ve Yamaç’ı karşısında bulan Murtaza’nın, Cumali’nin elini öptüğü anlar izleyenleri ekran başına kilitledi. Murtaza’nın “Bükemediğin eli öpeceksin!” sözlerinin dikkat çektiği final sahnesinde Koçovalılar herkesten güçlü olmak için çıktıkları bu yolda ilk adımlarını birlikte attı.

ÇUKUR 74. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN