Back To Top
Çukur 52. bölüm izleme linki | Çukur yeni bölümde Karakuzular mahalleye dönüyor

Çukur 52. bölüm izleme linki | Çukur yeni bölümde Karakuzular mahalleye dönüyor

Çukur 52. bölüm izleme linki | Çukur yeni bölümde Karakuzular mahalleye dönüyor
- A +

Çukur 52. bölüm izleyici ile 11 Şubat pazartesi akşamı her zamanki saatinde buluşuyor. Çukur yeni bölüm izleyicisi b hafta yeni bölümde neler olacağını merak ediyor. Çukur dizisini televizyon karşısında izleme olanağı bulamayan vatandaşlar puhutv'den ya da haberimizdeki full kesintisiz izleme linkinden Çukur 52. bölüm izleme olanağına sahipler. Çukur yeni bölümde Koçvalılar Karakuzuların mahalleye girmesine izin veriyor. Yamaç Çeto'ya asıl şimdi şenlik başlıyor diyor. İşte Çukur 52. bölüm özeti ve Çukur yeni bölüm izle linki...

Çukur 52. bölüm izleyicisi Karkuzular ve Koçovalıları Çukur'da birlikte görecek. Çukur yeni bölüm izleyici tarafından merakla bekleniyor. Çukur fragmanlarında dizinin yeni bölümünde 2 yeni oyuncunun kadroya dahil olduğu görülürken mahalleye yeni düşman geliyor. Diziyi evlerinde televizyon karşısnda izleme olanağı bulamayan vatandaşlar haberimizdeki puhutv full kesintisiz izleme linkine tıklayarak dizi yayınlandığı andan itibaren kesintisiz izleye bilir. Yeni bölümü merakla beklenen Çukur’de Yamaç ÇETO'ya 'Şenlik asıl şimdi başlıyor' diyor. Sena Mahsun'u vuramayacak ama Mahsun bundan sonra Sena'yı rahat bırakacak mı? Çukur 52. bölüm 11 Şubat puhutv full kesintisiz izleme linki ve Çukur yeni bölüm tüm detaylar haberimizde...

ÇUKUR 52. BÖLÜM FRAGMAN

 

 

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NE OLDU

Koçovalılar, Yamaç’ın sağlığının giderek iyiye gittiğine sevinirken Yamaç’ın aldığı bir karar, onu yeniden tehlikeye sürükleyecek. Cumali ve Vartolu, Sena’nın beklenmedik bir yüzüyle karşılaşacak. Yamaç’ı vuranın açığa çıkacağı bu bölümde, sürpriz gerçek izleyenleri şoke edecek. Yamaç iyileşmeye çalışırken ve mahallenin gerilimine Salih ile Cumali arasındaki münasebet de eklenince Selim, dengeleri korumak adına köprü olacak. İdris, Salih ile Cumali’nin arasındaki mücadelenin artık sona ermesi için iki kardeşi karşı karşıya getirecek.

Komşusu sandığı kişinin aslında Mahsun olduğunu öğrenen Sena, Mahsun’la yüzleşecek. Hayatına dair çok büyük bir gerçeği öğrenen Meliha ise Sultan ile karşı karşıya gelecek. Çeto’nun, Koçovalı Ailesi’nin bir üyesinin karşısına çıkması, mücadelenin seyrini değiştirdi. Yamaç’ı vuranın Metin olduğu ortaya çıktı. Karakuzuların Metin’in oğlunun kaçırılması sonucu Metin Yamaç’ı vurmak zorunda kalmıştı. İdris ise Çeto ile karşı karşıya kalmıştı.

19-02/11/ukur-yeni-bolum.jpg

ÇUKUR'A YENİ OYUNCULAR

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un heyecanla beklenen yeni bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Konvoy şeklinde Çukur’a geri dönen Karakuzuların, Çukur sakinlerinin tepkisiyle karşılaştığı tanıtımda Uluç’un “Ben olsam yeniden ayaklarımın üstüne kalkana kadar ayıya, dayı derdim!” sözleri dikkat çekiyor. 

Show TV'de yayınlanan diziye Tansu Biçer'den sonra bir diğer dahil olan isim usta oyuncu Serhat Özcan oldu. 

Tansu Biçer Çukur'da Yücel, Serhat Özcan ise Uluç karakterini canlandıracak.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN