Back To Top
Çukur 53. yeni bölüm fragmanı izle: İdris Koçovalı Çukur'da

Çukur 53. yeni bölüm fragmanı izle: İdris Koçovalı Çukur'da

Çukur 53. yeni bölüm fragmanı izle: İdris Koçovalı Çukur\'da
- A +

Çukur 53. bölüm fragmanı kanal tarafından sosyal medya hesabında paylaşıldı. Yeni bölümde İdris Baba Çukur'a dönerken görülüyor. İzleyiciler Çukur yeni bölümde neler olacağını merak ediyor. Çukur yeni bölümden ilk sahne 19 Şubat'ta yayınlanacak olan 53. bölümün ipuçlarını veriyor. İşte Çukur 53. bölüm fragmanı ve neler olacağının ipuçları...

Çukur 53. bölüm fragmanında İdris Baba'nın Çukur'a döndüğü görülüyor. Yeni bölümde neler olacağının ipuçlarını veren Çukur yeni bölümden ilk sahne diziden hemen sonra yayınlandı. Çukur yeni bölüm fragmanında İdris Koçovalı, yanında Aliço'yla birlikte mahalleye girdiğinde sevgi gösterisiyle karşılanıyor. İşte Çukur dizisinin tanıtımı ve yeni bölüm ipuçları...

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni bölümünden ilk sahne yayınlandı.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 

Çukur52. bölümünde İdris’in, torunu ve gelinini öldüren Çeto’yla ilk defa karşı karşıya geldiği bölümde Çeto, İdris’e Çukur’a geri dönmek istediklerini söyledi. Yamaç ve İdris, Karakuzuların Çukur’a dönmesini kabul ederken, Cumali ve Salih bu durum karşısında öfkeden deliye döndü. Mahsun’a silah çeken ve kendini büyük bir tehlikeye atan Sena, Mahsun’un itirafları nedeniyle şoke oldu. Mahsun’un ona olan aşkını koz olarak kullanabileceğini düşünen Sena, Selim’in sert tepkisiyle karşılaştı.

19-02/12/ukr-yeni-bolum-ilk-sahne.jpg

Çeto ve Mahsun’un arkalarındaki gücü bulmaya kararlı olan Yamaç, Çeto’nun karşısına geçti ve Karakuzuların, onun kurallarına göre yaşayacağını söyleyerek, Çeto’ya meydan okudu. Çeto’yu gizlice takip eden Cumali ve Salih; Çeto’nun buluştuğu gizemli kişinin peşine düştü. İkili Karakuzulardan olduğu anlaşılan Yücel’i alarak, Yamaç’ın yanına getirdi. Yamaç, vicdan azabı çeken Metin’i kardeşlik töreniyle tekrar aralarına aldı. Konvoy halinde Çukur’a geri dönen Karakuzular Çukur sakinlerinin tepkisiyle karşılaştı. Yamaç ve Koçovalılar dışında Çukur’da kimseyi göremeyen ve keyiflenen Çeto, Çukur çocuklarının bir anda mahalleyi Çukur sembolleriyle donatmasıyla neye uğradığını şaşırdı. Bunu gören Yamaç’ın “Hazırlanın, çok eğleneceğiz!” sözleri ise heyecanı yükseltti.

Çukur yeni bölümü 18 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV'de

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN