Back To Top
Çukur 61. bölüm fragmanında Yamaç Sena gibi ölüyor | Çukur yeni bölüm fragmanında neler var?

Çukur 61. bölüm fragmanında Yamaç Sena gibi ölüyor | Çukur yeni bölüm fragmanında neler var?

Çukur 61. bölüm fragmanında Yamaç Sena gibi ölüyor | Çukur yeni bölüm fragmanında neler var?
- A +

Çukur 61. bölüm fragmanında "Yamaç Sena gibi ölüyor mu?" dedirtin sahne dikkat çekiyor. Çukur yeni bölüm fragmanında neler var? Show TV Çukur yeni bölüm fragmanını paylaştı.

Çukur 61. bölüm fragmanında Yamaç Sena gibi ölüm kapanında. Çukur yeni bölüm fragmanı ve 61. bölümde neler olacağının ipuçları haberimizde. Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur 61. bölüm tanıtımı Show TV tarafından sosyal medya hesabında paylaşıldı. Çukur'un yeni bölüm fragmanında; Yamaç, kimliği belirsiz bir kişinin bıraktığı siyah zarftaki Gül Pavyonu buluyor. Burası Sena'nın öldürüldüğü yerdir. Sena'nın ona doğum günü sürprizi hazırladığını öğrendiğinde acısı katlanıyor ve Sena'nın ölümüne neden olan su dolu cam kafese giriyor. İşte Çukur yeni bölüm fragmanı...


ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Remzi ve yanında bulunan adamı ile birlikte Meliha’nın evinin kapısını kırarak içeri girer. Meliha’ya onlarla birlikte gelmesini söyler. Selim ve Yamaç Sena’nın bulunabileceği bir yere gelirler. Yamaç yerde Sena’nın telefonunu bulur. Yamaç Yücel’i arayarak Şile taraflarında bir adres vermesini ister.

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

SEDAT İDRİS’E KAFA TUTUYOR

Mahsun, dışarı çıkmak için kapıya yönelir. Sena’ya seslenir. Sena “gidiyor muyuz?” diye sorar. Mahsun dışarı çıkıp geleceğini onu beklemesini söyler. Çıktıktan sonra kapıyı dışarıdan kilitler. Sena Mahsun gittikten sonra evde araştırma yapar. Bu arada Remzi Meliha’yı Baykal’ın yanına getirir. Sedat kahveye gelerek İdris ile konuşur. Yamaç’ın onları harcamayı göze aldığını söyleyerek sözlerinin arkasında duracaklarını söyler. İdris sadede gel deyince, cebinden bir kutu çıkararak masanın üzerine koyar ve “Yamaç’a söyle gelsin beni bulsun” der ve çekip gider.

MELİHA’YI ŞOKE EDEN FOTOĞRAF

İdris Sedat’ın bıraktığı kutuyu açınca değerli taşları görür. Emmi çok şaşırır. “Bunların nereden haberi oldu?” diye sorar. Damla değerli taşları depoya koyduklarını söylese de durum hiç de sandıkları gibi değildir. Baykal’ın odasında sehpanın üzerinde İdris ile yıllar önce çekilmiş fotoğrafını görür. Fotoğrafın onlarda ne işi olduğunu sorar. Baykal, Remzi’yi dışarı çıkarır.

YÜZÜKLÜ SENA’YA SİLAHINI DOĞRULTUYOR

Damla ve Cumali tersaneye gelirler. Değerli taşların olduğu depoyu gösterir. Deponun önünde adamlarının vurulmuş olduğunu görürler. İçeri girdiklerinde taşların yerinde olmadığını görürler. Bu arada Yamaç ve Selim Yücel’in tarif ettiği adrese varırlar. Sena hala evde araştırma yapmaktadır. Sonunda evden çıkmasına yarayacak anahtarı bulur. Selim ve Yamaç ellerinde silahla kapıya dayanırlar. Yamaç silahını kapıya çevirip ateşler. Silah sesini duyan Sena korkudan köşeye siner. Ancak gelen Yüzüklüdür. Silahını Sena’ya çevirir. Yamaç ve Selim ise evde kimseyi bulamazlar.

Sena’nın gözlerinden yaşlar boşalır. Yamaç Mahsun ile yüz yüze gelir. Bu yüzleşmede yumruklar konuşur. Yamaç Sena’nın nerede olduğunu sorar. Mahsun “Seninle değil oğlum benimle” der. Şiddetin dozu artmaya devam eder. Yamaç’ın arka arkaya attığı yumrukların ardından Mahsun yere yığılır. Mahsun yerdeki toz yığınını Yamaç’ın suratına fırlatır. Ardından “sakın peşimden gelme” diyerek arkasını dönüp gider.

YÜZÜKLÜ SENA’YI ÖLÜME TERK EDİYOR

Meliha Baykal ile konuştuktan sonra eve gitmek ister. Remzi, Sena’yı düşünerek hareket etmesi için onu uyarır. Bu sırada Yüzüklü Sena’yı sırtlayıp içi su dolu camdan bir kafesin içine koyar. Kafesin kapağını kapatıp çekip gider. Kafes su dolmaya başladığında Sena uyanır. Nerede olduğunu anladığında yardım çığlıkları atmaya başlar.

SENA’NIN KORKUNÇ ÖLÜMÜ

Selim, Yamaç’ı telefonla arar ancak cevap alamaz. Bu sırada Yüzüklü, Baykal’ın arabalarından birinin içerisinde Remzi’ye Meliha’yı bırakması talimatını verir. Sena ümitsizce yardım istemektedir ancak sesini duyan yoktur. Tam o sırada Mahsun onu bulur. Sena’yı kapatıldığı kafesten kurtarmak için çareler arar. Aynı anda Mahsun’u takip eden Yamaç da oraya gelir. İçeri girdiğinde Mahsun’u vurur. Sena’nın durumunu görünce şoke olur. Camı kırmak için silahını ateşler ancak kurşunlar cama etki etmez. Yamaç umutsuzca kilidi açmaya çalışırken vakit iyice azalmıştır. Kafesin içi su dolmuştur. Son bir gayretle camı kırmaya çalışsa da çabası nafiledir. Yamaç Sena’nın yüzüne bakar Sena artık son saniyelerini yaşamaktadır.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN