Back To Top
Çukur 83 yeni bölüm fragmanı Youtube izle | Vartolu babasının katilini öğrendikten sonda ne yapacak?

Çukur 83 yeni bölüm fragmanı Youtube izle | Vartolu babasının katilini öğrendikten sonda ne yapacak?

Çukur 83 yeni bölüm fragmanı Youtube izle | Vartolu babasının katilini öğrendikten sonda ne yapacak?
- A +

Her bölümü ayrı bir heyecan fırtınası estiren Show TV’nin fenomen dizisi Çukur 83. yeni bölüm fragmanıyla yine nefesleri kesiyor. Vartolu, uzun zamandır peşinde olduğu flah belleğe sonunda ulaşıyor. Babasının katilini öğrenmek isteyen Vartolu, Çukur’un yeni bölüm fragmanında ‘Yamaç’ diye bağırıyor…

 

Elindeki flash belleğin içindekileri izleyen Vartolu, gördükleri karşısında adeta sarsılıyor. Çukur’un 83. yeni bölüm fragmanında Vartolu’nun öğrendiği gerçeğin ardından ne yapacağı ise merak konusu oluyor. İşte Çukur’un 83. yeni bölüm fragmanının Youtube linki…

ÇUKUR’UN 83. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Babasının katilinin kim olduğunu öğrenmek için büyük çaba sarf eden Vartolu, sonunda flash belleğe ulaşıyor. Çukur’un 83. yeni bölüm fragmanında gördükleri karşısında derinden sarsılan Vartolu, ‘Yamaç’ diyerek acı içinde haykırıyor. Peki Vartolu öğrendiği gerçeğin ardından ne yapacak?

20-01/10/ukur-83-yeni-bolum-fragmani-izlejpgg.jpg

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Çukur’un yayınlanan 82. Bölümünde; Mahsun’un geri gelmesiyle Yamaç onunla büyük bir yüzleşme yaşıyor. Mahsun, Yamaç'tan kendisini affetmesini istiyor, bu sebeple de Yamaç'ın gölgesi olup onun hayatını kurtarır. Mahsun bunu Sena için yapmaktadır. Fakat Mahsun'un yaptıkları ve anlattıkları Yamaç'ı çıldırtır.

Cumali kendine gelmesinin ardından karşı karşıya kalacağı tehlikede yanında yine Damla’yı bulur. Koçovalılar tekrardan buluşur. Sultan ana bu anın mutluluğunu içinde yaşamaktadır.

TÜM BÖLÜMLER VE FRAGMANLAR İÇİN TIKLAYIN

Vartolu Almanya’daki macerasında sona gelirken peşinde olduğu flash belleğe sonunda ulaşır. Azer ve Karaca’nın arasındaki gerginlik aynı anda ikiliyi birbirine yakınlaştıracaktır.

Karşısında duran herkesi Çukur’un da yardımıyla sonunda dize getiren Yamaç, bu defa kendini yepyeni bir dünyanın ve daha acımasız bir düşmanın karşısında bulur. O düşman Çağatay Erdenet'tir.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN