Back To Top
Çukur 83.bölüm izle | Yamaç saldırı sinyali veriyor

Çukur 83.bölüm izle | Yamaç saldırı sinyali veriyor

Çukur 83.bölüm izle | Yamaç saldırı sinyali veriyor
- A +

Çukur 83.bölüm fragmanında uzun zamandır peşinde olduğu babasının katilini öğrenen Vartolu’nun ne yapacağı merak konusu. Show TV’nin heyecanla izlenen dizisi Çukur 83.bölümüyle yine nefesleri kesiyor. İşte detaylar…

 

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur 83.bölüm yeni bölümünde; Yamaç, büyük bir saldırı olacağının sinyalini veriyor. Yamaç, Mahsun’a “Bütün İstanbul’un duyacağı bir paylama istiyorum” diyor. Başrollerini Aras Bulut İynemli, Ercan Kesan, Erkan Kolçak Köstendil gibi oyuncuların paylaştığı Çukur’un son bölümüne dair bilgiler karar.com’da…

ÇUKUR 83. BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

Çağatay Erdenet’in Yamaç’a gözdağı vermesi üzerine Yamaç’ın ne yapacağı merak ediliyor. Mahsun ise Çağatay’ın tehlikeli biri olduğunu söyleyerek Yamaç’ı uyarıyor. Ancak Yamaç, büyük bir saldırı sinyali vererek “Bütün İstanbul’un duyacağı bir patlama istiyorum” der.

Azer ise herkesi şaşırtan bir hareket yapar. Çağatay’ın ziyareti ile Efsun ise köşeye sıkışır. Çağatay ile başa çıkmanın yolunu arayan Koçovalılar Cumali’yi sakinleştirmeye çalışırlar. Babasının katilinin kim olduğunu merak eden Vartolu ise eline geçen flash bellek ile gerçeği öğrenir. İzledikleri karşısında büyük acı çeken Vartolu ‘Yamaç!’ diye bağırır.

Vartolu’nun babasının katilinin kim olduğu ve Vartolunu’nun bu olay karşısında ne yapacağı merak konusu. Çukur yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV ekranlarında olacak.

TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Yamaç’la Mahsun’un yüzleşmesinin ardından Mahsun, Yamaç’tan af diler. Mahsun’un yaptıkları Yamaç’ı çok sinirlendirse de Mahsun’un affedip affetmeyeceği merak konusudur. Cumali ise yine bir tehlikeyle karşı karşıya gelir ve bu olay sonrası Damla yanında olur.

20-01/13/ukurjpgg.jpg

Almanya’dan dönecek olan Vartolu ise peşinde olduğu şeyi elde der. Eli kolu bağlı olan Azer’in bu durumundan Efsun faydalanmak ister. Ancak Koçovalılar bu duruma müdahale eder. Her şeyi Çukur’un yardımıyla dize getiren Yamaç’ın karşısına bu sefer daha tehlikeli bir düşman çıkacaktır. O düşman ile yaşanacaklar izleyicileri ekranlara kilitleyecek.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN