27.01.2020  08:30

Çukur 85. yeni bölümü ve fragmanı izle | Selim gözünü karartır

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur, 85.bölümünde Vartolu ve Yamaç, karşı karşıya geliyor. Selim ise “Beni kimse durduramaz” diyor ve gözünü karartıyor. Çukur yeni bölümünde Damla da geçmişiyle yüzleşiyor. Harekete geçen Karaca’yı da Azer durduruyor…

+
-

Yayınlanan heyecanlı bölümleriyle Çukur izleyicilerini ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Çukur 85. Bölüm fragmanında Selim, “Kardeşini senden aldık dediler. Beni artık kimse durduramaz” sözleriyle harekete geçiyor. İşte dizinin yeni bölümü ve fragmanı…

ÇUKUR 85.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

3.sezonun 18.bölümüyle ekrana gelecek olan Çukur’da Çağatay’dan gelen paket Selim ve Cumali’yi dehşete düşürecek. Selim ve Cumali, Çağatay’a karşı birlikte meydan okuyacaklar. Selim “Kardeşini senden aldık dediler. Beni artık kimse durduramaz” diyecek ve gözünü karartacak. Ancak Çağatay onların karşısında sessiz kalmayacak ve yapacaklarıyla bütün Çukur’u zor durumda bırakacak. Öte yandan Damla ise geçmişiyle yüzleşecek. Karaca, tam harekete geçecekken onu Azer durduracak.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Senaryosunu Gökhan Horzom’un kaleme aldığı yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün yaptığı başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan ve Necip Memilli gibi oyuncuların yer aldığı Çukur yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de ekranlarda olacak.

20-01/27/ukurjpgg.jpg

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çağatay’ın derdi Selim’i yanına çekmektir. Ancak Selim, Çağatay’ın oyunlarına gelmez. Selim’in derdi mahalleyi korumaktır. Aynı zamanda Yamaç’ı da engelleme istemektedir. Ancak bu işleri tek başına yapamayacağının farkındadır. Kendisinden saklanan gerçekleri öğrenen Selim, Yamaç’la yüzleşmek isteyecektir.

Vartolu ise babasının katilinin kim olduğunu artık biliyordur. “Benim bir kardeşim vardı babamın oğlu, bir baktım babamın katili oluvermiş” sözleri sonrası Vartolu ve Yamaç karşı karşıya gelir.

DİĞER HABERLER
Çay hasadı virüs dinlemedi!
Salgın krizi enflasyon canavarına dönüşmemeli
Kadın cinayetleri yüzde 22 azaldı
İhlal eden arama kararı ve gözaltı
Bilim Kurulu kararlarına uyulmadı
Sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli
'Türkiye Gerçekleri'nin sahibine gözaltı