Back To Top
Çukur'da Cumali kimdir? İdris'in oğlu Cumali ilk defa ortaya çıktı! Çukur'da Cumali'yi kim oynuyor?

Çukur'da Cumali kimdir? İdris'in oğlu Cumali ilk defa ortaya çıktı! Çukur'da Cumali'yi kim oynuyor?

Çukur\'da Cumali kimdir? İdris\'in oğlu Cumali ilk defa ortaya çıktı! Çukur\'da Cumali\'yi kim oynuyor?
- A +

Haberimizde Çukur 26. bölümde ilk kez görülen Cumali kimdir? Çukur'da Cumali'yi kim oynuyor? sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. İdris Koçovalı'nın hapisteki oğlu Cumali dün akşam ilk defa ortaya çıktı. Çukur 26. bölümde Kahraman'ın intikamı alınsın diye Sultan cezaevinde olan oğlu Cumali'yi aradı. Annesiyle küs olan Cumali, uzun zaman sonra ilk defa annesi Sultan'la konuşurken, kolundaki Çukur dövmesi dikkat çekiyor. Şimdi dizinin fenomenleri Çukur'da Cumali kim? Nejat İşler'in oynayacağı düşünülen Cumali ne zaman Çukur'da ortaya çıkacak? Cumali'yi kim oynuyor? sorularının yanıtını merak ediyor.

Çukur 26. bölüm pazartesi akşamına damga vurdu. Çukur'da adını ilk bölümden beri duyduğumuz Cumali ilk kez görüntülendi. Şimdi Çukur izleyicileri Cumali kimdir? Cumali'yi kim oynuyor ve Nejat İşler Cumali rolü ile geri mi döndü sorularını soruyor. Peki Nejat İşler kimdir? Çukur son bölümde Sultan ana kendisine küs olan oğlu Cumali'yi aradı ve Cumali'yi Çukur'a geri çağırdı. Sultan Ana Kahraman'ın intikamı alma işini Cumali'ye verdi. İşte Cumali ve Nejat İşler hakkında merak edilenleri haber detayda bulabilirsiniz.

Sultan, oğlu Cumali dün gece ilk kez görüldü. Sultan Ana Çukur son bölümde Kahraman'ın intikamuı alma işini hapisteki oğlu Cumali'ye verdi. Çukur 26. bölümde Sultan Ana Cumali'yi adeta ailenin başına çağırarak, 'Onlar Koçovalı olduklarını unuttular' diyor. Cumali kimdir? Cumali'yi kim oynuyor ve Nejat İşler hakkındaki tüm edtayları merak edenler için derledik. 

Çukur dizisinin 23 Nisan Pazartesi akşamı ekrana gelen 26. bölümünde, İdris Koçovalı'nın cezaevinde olan büyük oğlu Cumali ilk defa ortaya çıktı. Selim'le konuşmasından sonra sinirlenen Sultan, Cumali'yi arıyor. Cumali, Sultan'la konuşmak istemeyine yanındaki adamı açıyor. Cumali, kendisiyle konuşmak istemese de verilen emir yüzünden telefon kulağına dayananınca dinlemek zorunda kalıyor. İdris, Yamaç ve Selim'in birer Koçavalı olduklarını unuttuğunu söyleyen Sultan, kendisinin ölmesi durumunda intikamını almasını söylüyor.

18-04/24/ukur-cumali.jpg

ÇUKUR CUMALİ KİMDİR? 

Çukur dizisindeki Cumali kimdir merak edilirken dizinin 23 Nisan akşamı yayınlanan son bölümünde Cumali ortaya çıktı. Cumali'yi kim oynuyor sorusuna ise sosyal medyada Nejat İşler olacak diye yanıt veriliyor. Cumali Koçovalı İdris babanın hapisteki oğludur ve dizinin 26 bölümünde adından bahsedildi ama izleyici karşısına henüz çıkmadı.   Çukur dizisinde Cumali Koçavalı, İdris Koçavalı’nın en büyük oğlu. Onu dizide şuan göremiyoruz çünkü hapiste. Magazin kulislerinde konuşulanlara göre Cumali 1.sezon sonunda ortaya çıkacak ve dizi sezon finaline girecek. Emrah Komiser’in Koçova ailesinin başına açtığı belaları Cumali hapisten çıkınca temizleyecek. 1. Sezonun finalinde Emrah Komiser, Cumali tarafından öldürülecek.

ÇUKUR'DA CUMALİ NEJAT İŞLER Mİ?

Son dönemde dizilerde fazla rol almayan ünlü oyuncu Nejat İşler'in Çukur dizisinde Cumali karakterini oynayacağı iddiası gündemdeydi. Dizinin son bölümünde ise gizemli karakter Cumali, ilk defa bir sahnede ortaya çıktı.

18-04/24/nejat-isler-kimdir.jpg

NEJAT İŞLER KİMDİR? 

Nejat İşler kimdir, Türk sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu.

Genç tiyatrocu Nejat İşler, 28 Şubat 1972yılında İstanbul’un Eyüp semtinde doğdu. Feshane işçilerinden birinin torunu olan Nejat İşler, ilkoludan sonra eğitimine Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde devam etti. Ortamına alışamadığı yeni okulunda popüler olmak ve derslerinden kaçmak için okulun tiyatro koluna girdi. Kısa zamanda popüler olan Nejat İşler derslerini de boşluyordu. Liseyi bitirdikten sonra üniversiteye giremeyince, para kazanmak için çay partileri düzenlemeye başladı. Nejat’ın işleri umduğu gibi gitmeyince borca girdi. Borçlarını kapatabilmek için Mahmutpaşa’dan t-shirt alıp Teşvikiye’de bu t-shirtleri satma kararı aldı. Kış aylarında ise t-shirt yerine kitap, dergi ve plak sattı.

İki sene sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğraf bölümünü kazanan Nejat İşler iki yıllık olan bölümden askerlik için iyi olmadığnı düşünerek vazgeçdi.

On yıl kadar satış işleriyle uğraştıktan sonra Taksim’de dolaştığı (27 Mart Dünta Tiyatrolar Günü) birgün, bir tiyatro sahnesinde bedeva gösterimde olan “Danton’un Ölümü” adlı eseri seyretti. “Ben niye bu işi yapmıyorum?” diye düşünen Nejat İşler, dayısının yanına gittiği Eskişehir’de konservatuar sınavına gitmeye karar verdi ve kazandı. İstanbul’a döndüğünde, ilanını gördüğü Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar Bölümüne başladı. 1995 yılında Mimar Sinan Üniversitesinin devlet konservatuar bölümünden mezun olana kadar devlet tiyatrosunda ve televizyon dizilerinde rol aldı.

1995 yılında mezun olduktan sonra iki arkadaşıyla birlikte “Kahramanlar ve Soytarılar Tiyatrosu”nu kurdu. Tiyatronun kurulmasından sonra kendi oyunları için hikayeler yazmaya başladı. “Belki hiç okumayan biri de yazabilir bunları, benim yazı yazmamın nedeni yazmak değil, sadece oynayalım diye yazıyorum.” dediği, “Tuhaf Şehir Hikayeleri”, “Biz Zavallı Erkekler” ve “Yalnızlık Benim Gizli Sevgilim” adlı üç kitap yazdı.

41.Antalya Altın Portakal Ödülleri için Erkek Oyuncu dalında aday olarak gösterildi. Her fırsatta amacının başrol oynayıp şöhret olmak olmadığını belirten İşler, tek arzusunun yaptığı işi elinden geldiğinin en iyisi olarak yapmak olduğunu, tiyatro yaparken ölmek istediğini dile getirdi.

1994 yılında rol aldığı ilk televizyon dizisi olan Gurur’dan sonra, Deli Yürek, Şehnaz Tango, Nasıl Evde Kaldım, Dedem, Gofret ve Ben, Aşk ve Gurur, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir dizilerinde oynadı. 1999‘da ilk sinema filmi Eylül Fırtınası’nda rol aldı. Mustafa Hakkında Herşey ve Anlat İstanbul filmleri ile sinema oyunculuğuna devam etti.

2006 yılında “Çalıntı Gözler”, “Yaşamın Kıyısında” ve “İki Süper Film Birden”, 2007 yılında ise “Barda” ve “Yumurta” gibi filmlerde rol aldı. 2007 yılının en popüler dizilerinden biri olan “Bıçak Sırtı” adlı televizyon dizisinde rol almaktadır.

18-04/24/cumali-kocavali-mustafa-ustundag-mi.jpg

CUMALİ MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ MI?

Çukur dizisinde Koçovalı Ailesi'nin reisi Ercan Kesal'ın canlandırdığı İdris Koçovalı'nın ilk bölümde 4 oğlu olduğu açıklanmış, oğullarından en büyüğü Cumali karakterinin cezaevinde olduğu açıklanmıştı. Henüz hiç görünmeyen Cumali karakterini daha önce ölerek diziden ayrılan Kahraman rolündeki Mustafa Üstündağ'ın oynayacağı iddia edilmişti. Ancak Mustafa Üstündağ'ın Tehlikeli Karım dizisinde rol alması üzerine Cumali karakteri için yeni bir oyuncu arayışına başlandığı belirtilmişti. 

18-04/24/cumali-kocavali-ufuk-bayraktar-mi.jpg

CUMALİ UFUK BAYRAKTAR MI?

Cumali karakteri ile ilgili bilgiler geldikçe haberimiz güncellenecektir. Şunu da söylemekte yarar var, Cumali karakterini canlandıracak oyuncunun Ufuk Bayraktar olduğu yönünde ciddi bir eğilim var. Kendisi Vatanım Sensin dizisindeki Dağıstanlı rolündeydi ve ölerek diziden ayrılmıştı. Kısaca role en uygun kişi olduğundan olasılık yüksek diyebiliriz. Ancak kesin bilgi değil. Ufuk Bayraktar’ın en son parladığı sinema filmi Dağ ve Dağ 2 filmleridir.

18-04/24/cumali-kocavali-erkan-avci-mi.jpg

CUMALİ ERKAN AVCI MI?

Çukur dizisinde Cumali karakterine hayat verecek ismin Erkan Avcı olacağı da iddia ediliyor. Erkan Avcı, 1982 senesinde Diyarbakır’da dünyaya gözlerini açmıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları’ndan mezun olan oyuncu 1,74 boyundadır. Zenne adlı filmde eşcinsel Ahmet Y. karakterini canlandırmadaki ustalığı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyuncu, bu filmdeki başarısı ile Altın Portakal Film Festivalinde ödüle layık görülmüştür. Karadayı adlı dizide ise Necdet karakteri ile rol alan oyuncu daha önce Can, Uzun Hikaye, Gişe Memuru, Çoban, Bilen Adam, Sakarya Fırat, Kurtlar Vadisi Pusu, Ayrılık, Köprü, Cesur ve Güzel adlı yapımlarda yer almıştır.

18-04/24/cumali-kocavali-mustafa-yildiran-mi.jpg

CUMALİ MUSTAFA YILDIRAN MI?

Hafız Ali 40. bölümde teröristlerin hain pususu sonucu şehit düşerek ölür. Ali Haydar karakterini canlandıran Mustafa Yıldıran diziden ayrılmıştır. Peki Mustafa Yıldıran hangi dizide oynayacak? Aldığımız bilgilere göre Ali Haydar yeni başlayan bir dizide rol alacaktır. Kesin olmamakla birlikte Ali Haydar’ın Çukur dizisinde Cumali karakterini canlandıracağını söyleyenler de bir hayli fazla. Bildiğiniz gibi Mustafa Yıldıran daha önce İçerde dizisinde Mestan karakteri canlandırmıştır. Ve şuanda Mustafa Yıldıran’ın kardeşi Uğur Yıldıran Çukur’da Kemal karakterini canlandırmaktadır. Bu anlamda abi kardeşin yine aynı dizide beraber oynayacağı dedikodusu kulislerde dolaşıyor.

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDEN İLK SAHNE

Çukur’un 27. bölümünden ilk sahne yayınlandı. Gözleriyle ateş saçan Vartolu’nun Selim’le yüzleştiği heyecan dolu tanıtımda Vartolu, Selim’den Saadet’in kimle evlendirileceğini öğrenmek istiyor. Selim, Vartolu’yu sakinleştirmeye çalışırken, “Saadet evlenmeyecek!” diyen Vartolu’nun öfkesini dinmiyor. Selim’in “Babam annemin elini kolunu bağladı. Annem de senin yumuşak karnını arıyor, buldu da. Vurdukça vuracak oradan işte!” sözleri dikkat çekerken Vartolu, Saadet’i kaybetme korkusu yaşıyor.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çukur’un heyecan dolu 26. bölümünde Vartolu artık yanında yer alan Çukur’un adamlarına onlardan biri olduğunu söyleyerek dövmesini gösterdi. Medet’ten intikamının alınmasını isteyen Sultan, Selim’in sert tepkisiyle karşılaştı. Yamaç ise Vartolu laboratuarı kapatana kadar Medet’i misafir etmekte kararlıydı. Sena ve Yamaç’ı ayırmak isteyen Emrah, Sena’nın eski sevgilisi Anıl’ı kullandı. Emrah, Anıl’ı yaralayarak Sena’nın onun yanında kalmasını sağladı; Yamaç’a yalan söylemek zorunda kalan Sena ise kendini tehlikeli bir işbirliğinin içinde bulacaktı. Güzide ile konuşan Yamaç’ın da Sena ile ilgili soru işaretleri çoğalacaktı. Medet’i Vartolu’ya götüren İdris, adamlarının bir kısmının onun yanına geçtiğini görünce yaşadığı hayal kırıklığıyla Selim’e çok sert konuştu. Saadet’in evlendirileceğini öğrenince çılgına dönen Vartolu, Saadet’ten hesap sordu. İdris’in yanına gelen ve bu evliliği engellemeye kararlı olan Vartolu’ya İdris’in cevabı çok netti; “Çukur’un babası olacaksan, Saadet’in kocası olamazsın!” Eski sevgilisi Anıl’ı kurtarmak için Vartolu’dan yardım isteyen fakat istediği cevabı alamayan Sena, artık Vartolu’nun yanında olan Çukur’un eski adamlarından Remzi’nin yardımını kabul etti. Sena, Remzi’yi Emrah’ın yönlendirdiğinden habersiz teslimatı yapmak ve Anıl’ı geri almak için dedikleri adrese gitti fakat rehin alındı. Saadet’ten dolayı İdris’e öfkesi geçmeyen Vartolu, Remzi’nin yardımıyla bulduğu Koçovalılara ait silah deposunu patlattı. Yanan depoyu kurtarmak için içeri giren Yamaç’ın nefes almakta güçlük çekerek yere yığıldığı final sahnesinde nefesler tutuldu.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Kubilay Aka, Alperen Duymaz, Nebil Sayın ve Ahmet Tansu Taşanlar gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş yer alıyor. Dizide bu isimlere Çetin Sarıkartal, Kadir Çermik, İrem Altuğ, Zeynep Kumral, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Mustafa Kırantepe, Ilgaz Kocatürk ve Doğancan Sarıkaya eşlik ediyor.

Çukur’un merakla beklenen 27. bölümü 30 Nisan Pazartesi günü saat 20.00'de Show TV'de!

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN