Back To Top
Deadpool 2 fragmanı yayınlandı Deadpool 2 fragmanı izle video

Deadpool 2 fragmanı yayınlandı Deadpool 2 fragmanı izle video

Deadpool 2 fragmanı yayınlandı Deadpool 2 fragmanı izle video
- A +

Deadpool 2 fragmanı yayınlandı. Fantastik Aksiyon türündeki filmin ikincisi için geri sayım başladı. Marvel'in sevilen karakterinden Deadpool'un ikinci filminin fragmanını haberimizdeki videodan izleyebilirsiniz.

Deadpool 2 fragmanı yayınlandı. Deadpool filminin ikinci serisi olan Deadpool 2'nin fragmanını izlemek için sayfamızda paylaştığımız videoya bakabilirsiniz.

2 sene önce çıktığında, dünyanın en garip anti süper kahramanı Deadpool’u hepimiz çok sevmiştik. Her yerde gördüğümüz sıradan süper kahraman filmlerinin aksine her şeyin pek de güllük gülistanlık olmadığını gösteren Deadpool, karakterimizin sinemada 4. duvarı yıkmasıyla son derece komik sahneleri bizlere sunmuştu.

DEADPOOL 2 FRAGMAN

İlk filmdeki beklenmeyen başarının ardından FOX, 2. film için onayı vererek çalışmalara başladı. Bu süreden beri Deadpool’un yeni filminin çıkmasını bekliyoruz. 18 Mayıs’ta sevenlerinin karşısına çıkacak yeni Deadpool filminin yeni fragmanı da geldi. Disney’in Fox’u satın almasıyla, Marvel Sinematik Evreni’ne katılmaması için bir neden kalmayan karakterimiz Deadpool, bu sefer karşısına son derece sağlam bir rakip almış gibi duruyor.

Bu seferki filmde Cable isimli karakterle mücadele eden anti süper kahramanımız, geçen filme nazaran daha zorlu bir rakiple karşılaşıyor. Cable’ın doğuştan telapatik ve telekinetik güçleri var. Telepati gücüyle zihin okuyabildiği gibi telekinetik gücüyle uçabilir, ışınlanabilir ve daha pek çok şey yapabilir. Son derece usta bir nişancı olan Cable’ın tekno-organik sol kolu, en güçlü olduğu yerdir. Kendi üzerine bir koruyucu kalkan oluşturma gibi özelliklere sahip Cable, tam da Deadpool’un isteyeceği gibi bir karakter.

Ryan Rynolds tarafından canlandırılan Deadpool, 2. filmiyle yeniden izleyicilerin karşısına çıkıyor. Filmde Rynolds’a Josh Brolin, Brinna Hildebrand, Morena Baccarin, Leslie Uggams, T.J. Miller, Karan Soni, Zazie Beetz gibi isimler eşlik ediyor. David Leitch tarafından yönetilen film için yeni içerikler çıktıkça sizleri haberdar etmeye çalışacağız.

DEADPOOL KONUSU

Eski bir özel kuvvetler operatörü ve paralı asker olarak çalışan Wade Wilson, yerel bir barda Vanessa adlı bir eskortla görüşür ve toplantıları bir ilişki haline gelir. Bir yıl sonra, Wade Wilson ona aşkını ilan etmek ister, ancak daha sonra karaciğer, akciğer, prostat ve beyin kanseri teşhisi konulduğunu öğrenir kendisine ve Vanessa'nın sevgisine rağmen, onu böyle görmesinden nefret eder ve gecenin bir yarısında onu terk eder.

Gizli bir organizasyondan birileri Wilson ile kontak kurarlar ve ona kanserini iyileştirecek yetenekler vadederler. Wilson isteksizce kabul eder. Bu sırada Wilson, Ajax ve Angel Dust ile tanışarak onların eşliğinde bir laboratuvara götürülür ve onlara alınır. Ajax, Wilson'a bir mutasyon aktive edici serum enjekte ederek günlük işkenceye tabi tutar. Wilson'ın vücudu cevap vermediğinde, Ajax onu oksijen odasında boğmaya çalışır; onu iyileştiren, ancak kendisini şekilsiz bırakan hızlandırılmış bir iyileştirme faktörü ortaya çıkar. Sonrasında Wilson laboratuvarı yok etmenin bir yolunu bulur ve çektiği çileden kurtur. Ajax'la savaşır, ancak Ajax'ın tedaviyi vadettiği aklına gelince yumuşar ve ona zarar vermez. Ajax onu sonra inşaat demiri ile zorlar ve ölüme terk eder.

Wilson hayatta kalır ve Vanessa'ya geri dönmeye çalışır, ancak sokaklardaki insanlar görünüşünden tiksindiğinden dolayı çirkinleşmesine tepki vermesinden korkar. En yakın arkadaşı Weasel'a danıştıktan sonra, Wilson iyileşmeyi sağlamak için Ajax'ı izlemeye başlar. Maskeli bir kişiliğe bürünür ve kendisine yeni bir öz benlik yani alter ego oluşturarak "Deadpool" ismini alır ve yaşlı kör bir kadın olan Al isminde biriyle birlikte yaşar. Bir dizi ipucunun ardından Deadpool, Ajax'ı bir otoyoldaki konvoyda izler. Çok sayıda konvoyda görev yapan adamı öldürür, Ajax'ı bastırır ve tedavi yöntemini ister. Colossus ve Negasonic Teenage Warhead tarafından işi yarıda kesilir ve onu X-Men'e katılmaya ikna etmeye çalışırlar ve bu sırada Ajax bir kez daha elinden kurtularak kaçar. Sonrasında Colossus Deadpool'u kelepçeler ve onu kendi mekânlarına götürürler, ancak bir gece boyunca uyumayan Deadpool, iyileştirme özelliği yeteneğini kullanarak kendi kelepçelenmiş elini kopararak kendini onların elinden serbest bırakır ve oradan kaçarak uzaklaşır.

Ajax ve Angel Dust bu sırada Weasel'in barına gider ve Vanessa'yı öğrenirler. Weasel, Deadpool'un tehlikede olduğunu ve onu uyarmak için çalıştığı kulübe gittiklerini söylerken Deadpool bundan tereddüt eder. Ajax ve Angel Dust ikilisi Vanessa'yı kaçırıp Deadpool'a bir scrapyard'da hizmet dışı kalmış bir helikerlikte buluşmasını söylerler. Deadpool, Colossus ve Negasonic'i Vanessa'yı kurtarmasına yardım etmeleri için ikna etmeye çalışır. Sonrasında Scrapyard'a giderler ve Ajax, Angel Dust ve onların paralı askerleriyle savaşırlar. Colossus ve Negasonic Angel Dust'la savaşırken, Deadpool paralı askerlerin çoğunu öldürür ve Ajax'ı helikopterin üstünde ele geçirir. Negasonic yanlışlıkla helikopterleri dengeleyen ekipmanı yok eder ve Ajax ile Deadpool bir an ölüm kalım savaşı verir. Colossus, Negasonic ile birlikte bitkin düşen Angel'ı güvenliğe taşırken, Deadpool, Vanessa'yı kurtarır ve Ajax'a zarar verir. Deadpool eski haline geri dönmek için tedavi yöntemini istediğinde, Ajax güler ve hiç böyle bir şeyin olmadığını ortaya çıkarır. Deadpool istediğini alamayınca Ajax'ı öldürür. Vanessa başlangıçta Wade Wilson'ın yani Deadpool'un onu terk ettiği için öfkelenmesine rağmen, yine de neden daha önce dönmediğini öğrendikten sonra onu affeder ve çift tekrar bir araya gelir.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN