Dekolteli Dans Yıldız Asyalı'yı Sakat Bırakıyordu! Bakın Sahnede Ne Yaptı?

Dekolteli Dans Yıldız Asyalı'yı Sakat Bırakıyordu! Bakın Sahnede Ne Yaptı?

Sahnede giydiği yırtmaçlı elbisesi ile keman çalan Yıldız Asyalı dengesini kaybedip yere düştü. O anlar herkesi korkuturken, Asyalı'dan sahne sonrası açıklama geldi. İşte Yıldız Asyalı'nın ilginç yorumu.

Bir dönemlerin en başarılı oyuncuları arasında yer alan çektiği gençlik dizileri ile popüler olan Yıldız Asyalı, dizi setlerini bırakıp keman sanatçısı oldu. Sahnelerde keman çalan Yıldız Asyalı geçtiğimiz günlerde fena şekilde yere düşerek herkesi korkuttu. Giydiği elbisenin azizliğine uğrayan Asyalı bakın o anlar için ne dedi? İşte herkesi şaşırtan o açıklama.

yildizasyali.jpg

DİZİ SETLERİNİ BIRAKIP SAHNELERE KOŞTU

Hayat Bilgisi, Eyvan Babam gibi pek çok dizide yer alan Yıldız Asyalı, bir dönemlerin en gözde isimleri arasındaydı.. Rol arkadaşı Arda Kural ile o dönemler aşk yaşayan Asyalı, dizi setlerine veda ederken Kural ise bambaşka bir hayata sürüklenmişti. Yıllar sonra tekrardan bir araya gelen ikili, herkesi şaşırtan itiraflarda bulundu.

yildizasyalikimdir.jpg

DEKOLTE DANSI PAHALIYA PATLADI

Bir dönemlerin en gözde isimleri arasında yer alan Asyalı ve Kural ayrılıklarını katıldıkları bir TV programında anlatmıştı. Uzun zamandır sahnelerde keman çalan Asyalı geçtiğimiz günlerde sahnede az kala sakatlanıyordu. Giydiği derin yırtmaçlı elbisesi ile keman çalan Asyalı bir an da kendini yerde buldu. Onu izleyenler ise büyük bir panik yaşadı. Asyalı ise sahne sonrasında ilginç bir açıklama yaptı. Kendi düşüyle alay eden güzel sanatçı sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşarak kendini tiye aldı. Asyalı, paylaştığı fotoğrafa şu notları düştü:

"Kırk yılın başı bir dekolteli dans yapacakken ben" yorumunda bulundu. Yıldız Asyalı aynı zamanda "İki şekil yapayım derken monitörü de yedim"

yildizaslinereli.jpg

YILDIZ ASYALI KİMDİR? NERELİDİR? EVLİ MİDİR?

1983 İstanbul doğumlu olan Yıldız Asyalı 39 yaşındadır. İş İnsanı Emre Vatansever ile evlenen Asyalı, 2017 yılında boşanmıştır. 2 defa evlenen Asyalı'nın 2. eşi ise Kerem Saka'dır. Asyalı'nın bu evliliği ise sadece 30 gün sürmüştür. 1 kızı olan Asyalı'nın çocuğu ilk eşi Emre Vatansever'dendir. Asyalı'nın hem müzik hem oyunculukla ilgilenmektedir. Asyalı, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Eyvah Babam gibi dizilerde oynayan Asyalı, usta isimlerle başrol oynamıştır. Bir dönemler rol arkadaşı Arda Kural ile aşk yaşayan Asyalı, o dönemler en popüler genç oyuncular arasında yerini almıştı.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN