Back To Top
Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanı izle | Osman'ı mankurt yapmak için kaçırdılar

Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanı izle | Osman'ı mankurt yapmak için kaçırdılar

Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanı izle | Osman\'ı mankurt yapmak için kaçırdılar
- A +

Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Önceki akşam TRT 1 ekranlarında sevenleriyle buluşan Diriliş Ertuğrul'da Osman'ı kaçıran Alıncak, onu mankurt yapmak için çeşitli ritüeller yapıyor. Ertuğrul'a aksini söylese de amacı işi bittikten sonra Ertuğrul'u da öldürmektir. Sırma, kayı hatunlarına kök söktürmeyi kafasına koymuşken Selcan’dan yediği tokatla dersini alıyor. Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanı ile beraber Diriliş Ertuğrul 135. bölümü kesintisiz tek parça izleme linki haberimizde.

Diriliş Ertuğrul son bölümünde neler oldu? Çarşamba akşamları ekrana gelen Diriliş Ertuğrul 136. bölüm fragman tanıtımı ile önümüzdeki bölüme dair ipuçları verdi. Kaçırılan ve mankurtlaştırılmaya çalışılan Osman'ın akıbeti ne olacak? Alıncak'ın Ertuğurl'u öldürme planlarından Ertuğrul'un nasıl haberi oldu? Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ile beraber önceki akşam ekranlara gelen 135. bölümü full tek parça izleme seçeneği Karar.com'da. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 136. YENİ BÖLÜM FRAGMANI | SON BÖLÜM İZLE

Osmanlı Devleti'nin kuruluş yıllarını perdeye akataran anlatısı ile milyonların büyük beğenisi kazanan TRT 1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Seyirciden yükske not alan yeni bölüm fragmanını haberimizde görebilirsiniz. Aynı zamanda 13 Şubat Çarşamba akşamı ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul 135. son bölüm tamamını izleme fırsatını da bulabilirsiniz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 

Diriliş Ertuğrul son bölümünde (135. bölüm) neler oldu? Alınca geri adım atmıyor. Ertuğrul'un ise şartı şart. Ertuğrul, Beybolat'a da uç beyliğinin kılıç hakkı ile olacağını söylüyor. Alıncak Ertuğrul'u yabana atmayacağını söylüyor. Bir de ‘bize tabi olursan canını bağışlarım' diyor. Ertuğrul tek lafı ile Alıncak'ı yüzünü düşürüyor. 

Ertuğrul, Alıncak'a istediğinin onda olmadığını ama istediğine de onu ancak kendisinin gösterebileceğini söylüyor. O yolu açacak anahtarın da oğlu Osman olduğunu söylüyor. Erturğrul'un bu sözlerine karşılık Beybolat pusatlar olmadan kozların paylaşılmasını öneriyor.

Erduğrul, Dragos'a ilk görevini veriyor. Ertuğrul'un Dragos'la yapılacak olan irtibatı onun sağlamasını istiyor. Ayrıca topladığı bütün malumatları getirmesi emrediliyor. Zangoç teklifi heyecanla kabul ediyor.

19-02/14/ilbilge-2.jpg

Selcan düştükleri durum için çok sinirleniyor. Hayme Hatun onu sakinleştiriyor. Ama Sırma Hatun'un gelip bundan sonar mesuliyetin onda olduğunu, gevşekliğe tahammülünün olmadığını söylemesi ile Selcan daha da öfkeleniyor. Ama bir şey diyemiyor.

Ertuğrul,İlbilge'ye bir not iletiyor. İlbilge'nin hakkın yanında olduğunu bildiğini söyleyen Ertuğrul, İlbilge'nin ona karşıymış gibi görünüp malumat toplamasını istiyor. İlbilge tereddüt etmeden harekete geçiyor. Beybolat'ın yanına gidiyor. Ancak kapıda alınmayınca uç beyinin kardeşi olması kozunu kullanıyor. Ayrıca içeriğye kimsenin girmemesini tembihliyor. İlbilge Alıncak ile Beybolat'ın konuşmalarını dinliyor. Alıncak Dragos ile buluşmak için plan yapıyor. Beybolat, Ertuğrul ile yapmak istediği işbirliğini soruyor. Alıncak, Ertuğrul'un ağzına bal çalıp, istediğini alınca eline zehri vereceğini söylüyor. Ayrıca Ertuğrul'u yaşatmayacağını ve Osman'ı da Mankurt yapmak istediğini söylüyor. İlbilge telaş içinde gitmek üzereyken Beybolat ile karşılaşıyor. Beybolat, Ertuğrul'un safında olup olmadığını söylüyor. İlbilge gönlünün uç beyinde olduğunu söylüyor. Beybolat bu cevaptan çok memnun oluyor.

19-02/14/alinca.jpg
 
OSMAN BÜYÜK TEHLİKEDE

Osman mankurt yapılmak üzere tanımadığı bir sürü tutsak çocukla beraber ormanlık alanda psikolojik şiddet görüyor. Osman henüz kafeste ve ondan önceki çocuklar ayapılan muameleyi izliyor.
 
Ertuğrul, Alıncak'a Hülagü'den gelen habercileri kaçırıp konuşturmayı planlıyor. Bu sayede Alıncak'a giden bilgileri ilk olarak Eruğrul görecek. Bamsı ve Turgut habercileri beklemeye koyuluyor. 3 atlı yaklaşıyor ve onları indiriyorlar. Osman Alıncak'ın adamlarının elinden kaçmaya çalışıyor. Ama ağır bir darbe ile yere indiriliyor. Osman'ın çocuklar arasında en güçlüsü olduğu bu nedenle de ayrı tutulması kararı veriliyor.
 
DİRİLİŞ ERTUĞRUL KONUSU NE ?
 
Moğollarla zorlu bir mücadele veren Ertuğrul Bey, kutlu davasının peşinden gidebilmek için kardeşlerinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Ertuğrul Bey’e inanan Kayılar, bu ayrılığın ardından yollara düştüler. Çetin geçen koşullarda Karacadağ sınırlarına kadar ilerleyen Kayıları burada bambaşka bir dünya bekliyordu. Yeni yurtları onlara farklı bir iklim, farklı topraklar ve farklı insanlar sunacaktı. Ertuğrul Bey, kutlu davasına giden yolda daha güçlü ve daha acımasız düşmanları olacağının farkındaydı. Peki, yeni düşmanlarını alt edebilmek için kılıcının keskinliği yetecek miydi?

Ertuğrul Bey artık başka bir dünyadaydı. Ve bu dünya da at koşturmak daha çok akıl, cesaret ve sabır istiyordu. Karşısına daha güçlü ve daha acımasız olarak çıkan Tapınakçılar, Ertuğrul Bey’i zafer için yeni yöntemler bulmaya zorlayacaktı. Zira Tapınakçıların gizli eli olan Simon bir kılıç darbesiyle öldürülemeyecek kadar zeki ve güçlüydü. Üstelik Simon yalnız da olmayacaktı. Ertuğrul Bey, Simon’a destek olan Müslümanları öğrendiğinde ne yapacaktı? Ertuğrul Bey, kılıçların sustuğu, akıl oyunlarının konuştuğu bir cehennemin içindeydi. Peki, aklı onu bu cehennemin ateşinden koruyabilecek miydi?
 
19-02/14/dirilis.jpg
Karacadağ etekleri birçok Türkmen Obasına yurt olmuştu. Fakat aslen Tatar olan Çavdaroğlu Obası, aralarında en güçlü olanlarıydı. Bu güçlerini ise başarısızlığa tahammülü olmayan ve obayı demir yumrukla yöneten Candar Bey’den alıyorlardı. İktidarını yıllarca koruyan Candar Bey, en büyük imtihanını evlatlarıyla verecekti. Candar Bey’in büyük oğlu Ural’ın ihtirası obanın kaderini belirleyecekti. Çavdaroğlu ve Kayı Obası arasında yaşanacak gerilimi Candar Bey’in hamleleri durdurabilecek miydi? Ertuğrul Bey, Çavdaroğlu Obasından hiç beklemediği teklifler ve tehditler alacaktı. Peki, Kayılar ve Çavdaroğulları’nın yolu nerede ve nasıl kesişecekti? Ertuğrul’un vereceği her karar hem obanın kadınları hem de beyleri için yeni sonuçlara gebeydi.

Ertuğrul artık obanın beyi olmuştu. Obada yeni sorunlar baş göstermişti. Göç yolunda yorgun düşen Kayılar ülküleri ve nefisleri arasında sıkışıp kalmıştı. Onlar için bu imtihan hiç kolay olmayacaktı. Dışarıda düşmanlarıyla mücadele veren Ertuğrul Bey’i içerde ise yeni sorunlar bekliyordu. Göç yolunda sevdiklerinden ayrı düşen ve kıtlık tehlikesiyle karşı karşıya kalan Kayılar birliklerini koruyabilecekler miydi?

İhanet, ihtiras ve akıl oyunlarıyla yüz yüze gelen Ertuğrul için tek hedef vardı. Bir milletin dirilişine vesile olmak…
Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Önceki akşam TRT 1 ekranlarında sevenleriyle buluşan Diriliş Ertuğrul'da Osman'ı kaçıran Alıncak, onu mankurt yapmak için çeşitli ritüeller yapıyor. Ertuğrul'a aksini söylese de amacı işi bittikten sonra Ertuğrul'u da öldürmektir. Sırma, kayı hatunlarına kök söktürmeyi kafasına koymuşken Selcan’dan yediği tokatla dersini alıyor. Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanı ile beraber Diriliş Ertuğrul 135. bölümü kesintisiz tek parça izleme linki haberimizde.
 
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN