Back To Top
Diriliş Ertuğrul 139. bölüm full izleme linki: Sandık açılıyor | 13 Mart Diriliş Ertuğrul yeni bölüm

Diriliş Ertuğrul 139. bölüm full izleme linki: Sandık açılıyor | 13 Mart Diriliş Ertuğrul yeni bölüm

 - Son Güncelleme: 13.03.2019 Çarşamba 17:02
Diriliş Ertuğrul 139. bölüm full izleme linki: Sandık açılıyor | 13 Mart Diriliş Ertuğrul yeni bölüm
- A +

Diriliş Ertuğrul 139. bölüm full izleme linkine tıklayarak 13 Mart Çarşamba akşamı yayınlanan son bölümü kesintisiz izleyebilirsiniz. 13 Mart akşamı yayınlanan Diriliş Ertuğrul 139. bölüm izleyemeyenler internet ortamında izlemek için haberimizdeki son bölüm izleme linkine tıklayabilirsiniz. İşte Diriliş son bölümde neler olduğunun ipuçları ve Diriliş Ertuğrul 139. bölüm full izleme linki...

Diriliş Ertuğrul 139. bölüm full izleme linki haberimizde. 13 Mart Diriliş Ertuğrul 139. bölüm izleyici karşısına geldi. TRT1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul son bölüm aksiyon dolu sahneleri ile dikkatleri çekti. Evinde televizyon karşısında Diriliş Ertuğrul yeni bölüm izleme olanağı bulamayananlar haberimizdeki full kesintisiz izleme linkine tıklayarak yeni bölümü internet ortamında izleyebilir. Diriliş yeni bölümde Ertuğrul Bey ve alpları Söğüt’e çıkartma yapacak. Sandık açılacak. İşte yeni bölüm fragmanları ve 139. bölüm izleme linki...

TRT 1'de Diriliş Ertuğrul nefes kesen yeni bölümüyle saat 20:00'da ekranlara gelecek. Alıncak, Ertuğrul'un yeğenini kaçırtıp öldürecek. Yaşanan acının ardından Ertuğrul Bey yengesinden hakkını helal etmesini isteyecek. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 139. BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 139. BÖLÜM FRAGMANI

TRT 1'de beş sezondur yayın hayatına devam eden Diriliş Ertuğrul, bu hafta 139. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Dizinin yeni bölüm fragmanında Ertuğrul Bey ve alpları Söğüt’e çıkartma yapacak.Yeni bölümde: Alıncak’ın karşısına çıkan Ertuğrul Bey, Sultan Keykavus’u ona teslim edeceğini söyleyerek ağabeyi Gündoğdu’nun effedilmesini ve altınların izini sürmeyi bırakmasını istemişti. Olası bir başarısızlıkta Hülagü Han’ın gazabından korkan Komutan Alıncak, bu şartları kabul etmiş gibi gözükmüştü. Ertuğrul beyin işaret ettiği yerden Sultan Keykavus’u almaya giden Moğollar’ı bir sürpriz beklemekteydi.

Olayları dışarıdan izleyen Dragos, eski sultanı tanımış ve onu kaçırmak için moğol askerlerini öldürmüştü. Moğollar’a yardıma gelen Beybolat ve askerleri Dragos’un adamlarıyla uğraşırken Turgut, Bamsı ve Alpler Sultan Keykavus’u kaçırmış Beybolat’ın baş alpı Yınal’ı ve Komutan Alıncak’ın baş nökeri Subutay’ı öldürmüştü. 

Tüm bu olaylar sırasında Ertuğrul Bey ve alpları Söğüt’e çıkarma yapmış ve uç beyliğinin merkezini geri almıştı. Ertuğrul Bey ve Dragos cephesinde bunlar yaşanırken gönülsüzce af beratı vermek zorunda kalan ve altınların peşini bırakacağına dair Ertuğrul Beye söz veren Alıncak, Beybolat’la başbaşa vererek başka bir plan yapmıştı. Af beratının Gündoğdu’ya ulaşmaması için bu beratı babasına götüren Süleyman’a tuzak kurulmuştu. Beybolat’ın adamları tarafından mağaraya götürülen Süleyman’ın durumu endişe vericiydi…

Acaba Süleyman konuşacak mı? Söğüt’ü ve uç beyliğini yitirmesinin yanında en yakın adamı Yınal’ı kaybeden Beybolat’ın yeni oyunu ne olacak? Ertuğrul ve Alıncak arasında kendilerine bir yol çizmeye çalışan Dragos ve adamları elde ettikleri sandıktan ne öğrenecek? Uç beyliğini kaybettikleri için çok üzülen Sırma ve İlbilge nasıl bir yol izleyecek?

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN