Back To Top
Diriliş Ertuğrul 139. yeni bölümde Süleyman ölüyor | 13 Mart Diriliş Ertuğrul yeni bölüm izle

Diriliş Ertuğrul 139. yeni bölümde Süleyman ölüyor | 13 Mart Diriliş Ertuğrul yeni bölüm izle

Diriliş Ertuğrul 139. yeni bölümde Süleyman ölüyor | 13 Mart Diriliş Ertuğrul yeni bölüm izle
- A +

Diriliş Ertuğrul 139. yeni bölümde Süleyman ölüyor. Ertuğrul Bey yengesinden af diliyor. 13 Mart Diriliş Ertuğrul yeni bölüm izleyicilerini neler bekliyor? Sandık açılıyor ve ne çıkıyor? Diriliş Ertuğrul 139. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm full kesintisiz izleme linki haberimizde...

Diriliş Ertuğrul 139. yeni bölüm 13 Mart akşamı yayınlanacak. Dizinin yeni bölümünde Süleyman ölüyor. Süleyman'ın ağır işkence görmüş olan cesedi obada büyük bir öfkeye neden olurken eşi "yas değil intikam zamanı" diyerek Ertuğrul Bey'den intikam almasını istiyor. Yazımızdaki 13 Mart Diriliş Ertuğrul yeni bölüm izleme linkine tıklayarak full kesintisiz izleyebilirsiniz. 

TRT 1 ekranında yayınlanan reyting rekortmeni dizi Diriliş Ertuğrul'da bu hafta Hülagü Han tarafından idam edilmek istenen Sultan Keykavus'u bulup onun gözüne girmeyi planlayan Alıncak amacına ulaşamadan Ertuğrul Bey tarafınan kaçırıldı. İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanları ve bu akşam yaynınlanacak olan 139. bölüm izleme linki 

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 139. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Diriliş Ertuğrul 139. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları ekrana gelen sevilen dizi Diriliş Ertuğrul dizisinde önümüzdeki hafta Alıncak, Ertuğrul'un yeğenini kaçırtıp öldürecek. Yaşanan acının ardından Ertuğrul Bey yengesinden hakkını helal etmesini isteyecek. Komutan Alıncak, Sultan Keykavus'u Ertuğrul Bey'in kaçırdığından şüphelense de Ertuğruş Bey, Moğolların arasına soktuğu Mergen sayesinde Sultan'ı Berke Han'ın kaçırdığına inandırır. Alıncak düzenlediği plan ile Ertuğrul Bey'den altınları geri alıp onu öldürme planları yaparken Ertuğrul Bey'in teklifi ile neye uğradığını şaşırır. Sultan Keykavus'u teslim edeceğini söyleyen Ertuğrul'un ağzından dökülen sözler Alıncak için büyük bir itibar meselesi olduğu için durumu kabul etmek zorunda kalır.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 139. BÖLÜM FULL KESİNTİSİZ İZEMEK İÇİN TIKLAYIN 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 138. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Diriliş Ertuğrul 138. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları TRT 1 ekranında yayınlanan reyting rekortmeni dizi Diriliş Ertuğrul'da bu hafta Hülagü Han tarafından idam edilmek istenen Sultan Keykavus'u bulup onun gözüne girmeyi planlayan Alıncak amacına ulaşamadan Ertuğrul Bey tarafınan kaçırıldı. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sırma, Selcan'ı öldürmek için hançerini çekiyor, Selcan kendini savunurken Sırma'yı yaralıyor. Olaydan sonra Sırma'nın durumu iyi değil. İlbilge Selcan'ı almaya geliyor. Hayme Ana Selcan'ın yaptığının başına büyük bela açacağını söylüyor. Ama İlbilge'nin onu götürmesine izin verirken de onu kimseye yem etmeyeceklerini söylüyor. Selcan tutsak edilmek üzere götürülüyor. Osman ile Gündüz Selcan'ın götürüldüğünü görünce yanına koşuyorlar. Selcan için karar verilene kadar tutsak edileceğini öğreniyorlar. Emrin İlbilge'den geldiğini duyan Osman daha da öfkeleniyor. Gündüz Selcan'a destek konuşması yapıyor. Osman İlbilge'ye hesap soruyor ama İlbilge törenin böyle olduğunu anlatıyor.

BEYBOLAT ÖFKE KUSUYOR

Beybolat öfke içinde Hayme Ana'nın yanına gidiyor. Törenin onun ağzından çıkan kelime olduğunu söylüyor. Selcan'ı soran Beybolat ona bunun hesabını soracağını söylüyor. Artuk Bey ona dersini verip sakinleştirmeye çalışılıyor. Ama Beybolat'ın gözü kör ve çıldırmış şekilde bağırmayı sürdürüyor. O sırada İlbilge gelip, onun tutuklu olduğunu söylüyor. Beybolat kana kan ile cevap vereceğini ve Selcan'ı kendi elleriyle öldüreceğini söylüyor. Hayme Ana yargısız infaz yaparsa Beybolat'a buraları dar edeceğini söylüyor.

ALINCAK KAN DÖKMEYE GELİYOR

Alıncak öfke içinde Kayı obasını yok edeceklerini söylüyor. Beybolat'ın da pusatını Kayılar'a vurmasını istiyor. Dragos, Artuk Bey'e Alıncak'ın geldiğini haber veriyor. Alıncak Kayılar'ı bu topraklardan sileceğini söyleyip harekete geçiyor. Hayme Ana ve Ertuğrul'un ailesi Alıncak'a direniyor. Alıncak Kaya Obası'nı kan gölüne çevireceğini söylüyor. 

ERTUĞRUL: YIKANA KADAR DURMAYACAĞIM

Ertuğrul, Süleyman Alp'in yanına gidiyor. Tek yumruk olup Moğol'un tepesine çökeceklerini söylüyor. Ertuğrul Alıncak'ın elinden Keykavus'u kurtarıyor. Keykavus onu kurtararak Alıncak'ı sarstıklarını söylüyor. Ertuğrul Alıncak'ı yıkana kadar durmayacağını söylüyor. Ertuğrul Alıncak'ın onlardan şüphelenip obalarını basacağını biliyor. Moğol casusları tarafından bir mektup yazdırıp, Keykavus'u kaçıranın başkaları olduğuna dair izlenim verecek.

19-03/13/suleyman-kim.jpg

DİRİLİŞ'TE SÜLEYMAN KİMDİR? 

Diriliş Ertuğrul'da tarih kitaplarından yer alan bilgilere göre Süleyman gerçekte var mı yok mu bilinmiyor. Diriliş'te Selcan Hatun oğlu olarak karşımıza çıkan Süleyman'ı kimin canlandırdığı ve konu hakkındaki detaylar...

Tarihte Gündoğdu beyin oğlu var mı yok mu hiç bir yerde yazmıyor. Süleyman'ın varlığı daha önce de biliniyordu.

Diriliş Ertuğrul'da Süleyman karakterini Halit Özgür Sarı canlandırıyor.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN