Back To Top
Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak? TRT1 Diriliş Ertuğrul son bölüm izle

Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak? TRT1 Diriliş Ertuğrul son bölüm izle

Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak? TRT1 Diriliş Ertuğrul son bölüm izle
- A +

Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak? sorusunun yanıtı dizinin fenomenleri tarafından aranıyor. Haberimizdeki linke tıklayarak Diriliş Ertuğrul son bölüm izleyebilirsiniz. 6 Haziran'da 121. bölümüyle sezon finali yapan Diriliş Ertuğrul girmişti. Peki TRT1'in tarihi dizisi Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte kanal tarafından yapılan son dakika açıklamaları ve Diriliş Ertuğrul son bölüm izleme linki...

TRT1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak? Kanal tarafından Diriliş Ertuğrul 5. sezon tanıtım fragmanları yayınlandı mı? Dizinin finalinde neler olmuştu? Bütün bunlar dizi takipçilerinin en çok merak ettiği konuların başında geliyor. Diriliş Ertuğrul 122. bölüm fagmanı henüz yayınlanmadı. Diriliş Ertuğrul son bölüm izleme linki ve yeni sezona dair tüm bilgiler haberimizin devamında…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Dizinin feanları 'Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak?' sorusunın yanıtını merak ediyor. TRT1 tarafından Diriliş Ertuğrul yeni sezon tarihi hakkında henüz net bir bilgi yok. Diriliş Ertuğrul 122. bölümün Ekim ayında başlayacağı tahmin ediliyor. Diriliş ertuğrul yeni sezon hakkındaki son dakika bilgilerini sitemizden takip edebilirsiniz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SEZON FİNALİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Diriliş Ertuğrul yeni sezon hakkında bilgi verilmezken dizinin son bölümünde: Ertuğrul Bey, Ögeday Han'a tabi olmayı kabul etmiş ve Ögeday, beklenmedik bir şekilde Ertuğrul'dan Selçuklu'nun sultanı olmasını istemişti. Almıla ise Hayme'nin gözünde iyice yer edinmiş ve artık obaya yerleşmişti. Moğol karargâhında ise Ögeday Han'ın beklenmedik bir şekilde ölümü herkesi sarsmıştı. Ertuğrul, bunun üzerine gelen tehlikeyi sezmiş ve karargâhtan kaçmıştı. Böylece Ertuğrul ve onun peşine düşen Noyan arasında amansız bir kovalamaca başlamıştı. Günalp ise Moğol casuslarını yakalamış ve konuşturmayı başarmıştı. Turgut ve Bamsı, Almıla'nın aslında Noyan'ın kardeşi Alangoya olduğunu öğrenmiş ve bunu Ertuğrul'a söylemişlerdi. Bunun üzerine hep birlikte dörtnala Kayı Obası'na doğru yola koyulmuşlardı.

18-08/08/madurodan-dirilis-ertugrul-setine-ziyaret.jpg

 

 

MADURO DİRİLİŞ ERTUĞRUL SETİNİ ZİYARET ETTİ

 
Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, TRT'nin 65 ülkede seyredilen dizisi "DirilişErtuğrul"un Beykoz'daki setini ziyaret etti.Arabasını yol boyunca kendisi kullanan Maduro, dizideki "Alp" karakterleri tarafından at üstünde karşılandı.
 
Maduro, eşi Cilia Flores ve beraberindeki heyetle dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ ve yönetmeni Metin Günay'dan dizi ve set çalışmaları hakkında bilgi aldı.
 
Kendisini karşılayan oyunculara dizideki adlarıyla hitap eden ve onlarla şakalaşan Venezuela Devlet Başkanı, platodaki demirci bölümünde demir dövdü.
 
Maduro ve beraberindekiler daha sonra Ertuğrul Bey'in çadırına geçti ve burada kafasına börk takarak, ekiple bir süre sohbet etti.

 
Yükleniyor...
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN