Back To Top
Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölüm izle | Zeynep Mehdi’yi yüz üstü bırakıyor

Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölüm izle | Zeynep Mehdi’yi yüz üstü bırakıyor

Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölüm izle | Zeynep Mehdi’yi yüz üstü bırakıyor
- A +

Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölüm fragmanı yayınlandı. TV 8 ekranlarının yeni dizisi Doğduğun Ev Kaderindir’de Zeynep Mehdi ile evlenmekten son anda vazgeçiyor. Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı diziyle ilgili tüm bilgiler karar.com’da...

 

TV 8 ekranlarının yeni dizisi Doğduğun Ev Kaderindir’de izleyicileri 2.bölüm heyecanı sardı. Dizinin yeni bölümünde Zeynep’in anneleri birbirine giriyor. Öte yandan Zeynep, Mehdi’yi son anda yüzüstü bırakıyor. Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam TV 8 ekranlarında olacak.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR YENİ BÖLÜM

Doğduğun Ev Kaderindir 2.bölüme evlilik sahnesi damga vuruyor. Mehdi ile evlenmeye karar veren Zeynep son anda vazgeçiyor ve Mehdi’yi yüzüstü bırakıyor. Zeynep’in annesi ise öncesinde ona evlenmesi için baskı yapıyor. Zeynep’in diğer annesi ise bu evliliğe karşı çıkıyor. Zeynep’in ne yapacağı merak konusu. Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam saat 20.00’de TV8 ekranlarında olacak.

KONUSU

Zeynep öz annesi ve onu büyüten annesi arasında sıkışıp kalmıştır. Mehdi ise herkesin güven duyduğu bir adamdır ancak yalnızdır. Annesi onu bu yalnızlıktan kurtarmak için evlendirmek ister. Zeynep doğum gününde erkek arkadaşı Faruk’tan evlenme teklifi alır ve bu teklif kendisini Mehdi’ye yaklaştırır. Mehdi ve Zeynep yaralarını birlikte iyileştirmeye çalışacaklardır.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

OYUNCU KADROSU

Demet Özdemir: 1992 Kocaeli doğumlu olan Demet Özdemir, oyunculuk eğitiminin ardından ilk olarak Sana Bir Sır Vereceğim’de oynamıştır. Ardından Kurt Seyit ve Şura’da oynamıştır. Demet Özdemir ilk başrol deneyimini Yusuf Çim ile birlikte Çilek Kokusu’nda yaşamıştır. 2017 yılında ise No:309 adlı dizide başrol oyuncusu olmuştur. 2018 yılında ise Erkenci Kuş adlı dizide Sanem karakterini oynamıştır.

20-01/15/dogdugun-ev-kaderindir.jpg

İbrahim Çelikkol: 1982 Kocaeli doğumlu olan İbrahim Çelikkol, oyunculuktan önce basketbolcudur. Osman Sınav tarafından keşfedilen İbrahim Çelikkol’un ilk filmi Pars Narkoterör’dür. Ardından Merhamet, Seddülbahir 32 Saat ve Siyah Beyaz Aşk dizilerinde oynamıştır.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN