Back To Top
Doğduğun Ev Kaderindir 6. bölümde heyecan dorukta

Doğduğun Ev Kaderindir 6. bölümde heyecan dorukta

 - Son Güncelleme: 11.02.2020 Salı 15:05
Doğduğun Ev Kaderindir 6. bölümde heyecan dorukta
- A +

Doğduğun Ev Kaderindir 6. son bölümde Mehdi'nin teklifinin ciddiyetini anlayan Zeynep kararını verdi. Zeliha'nın Sakine'ye yaptığı teklifle, Zeynep bir kez daha zor anlar yaşadı. Doğduğun Ev Kaderindir 6. yeni bölümde neler yaşanacak? Doğduğun Ev Kaderindir 6. yeni bölüm fragmanı ve tüm detaylar haberimizde...

TV 8'in sevilen yapımlarından “Doğduğun Ev Kaderindir” 12 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00'de yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin hayranları Doğduğun Ev Kaderindir 5. son bölümün ardından, yeni bölümde neler yaşanacağını merakla beklemeye başladılar. Dizinin son bölümünde Mehdi'nin teklifinin ciddiyetini anlayan Zeynep kararını verdi. Mehdi ile evlenme kararı alan Zeynep, aldığı bu karara karşın çelişkiler içerisinde kaldı. Zeliha'nın Sakine'ye yaptığı teklifle, Zeynep zor anlar yaşadı. “Doğduğun Ev Kaderindir 5. son bölüm” aşağıda verdiğimiz linkten hd olarak izlenebilir.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 5. SON BÖLÜM HD İZLE

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 6. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?
Yeni bölümde Mehdi ve Zeynep boşanmaktan vazgeçti. Ancak Benal'in hamile olması ortalığı iyice karıştırdı.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 6. YENİ BÖLÜM İLK FRAGMAN

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 6. YENİ BÖLÜM SON FRAGMAN

TV 8'de 13 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00'de hayranlarıyla buluşacak olan “Doğdoğun Ev Kaderindir 6. bölüm”, Mehdi'yi şikayet edenin kim olduğunun belli olmasıyla bambaşka heyecanlara yelken açacak. Bayram'ın eve yine sarhoş gelip ortalığı birbirine katması Zeynep'i çevresindekilere karşı mahcup edecek. Zeynep ve Mehdi ise Benal'in sürpriziyle şaşkınlık içerisinde kalacak.

“DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR” KONUSU NEDİR?
Gerçek bir hayat hikayesinden ekranlaraa uyarlanan “Doğduğun Ev Kaderindir” “kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğrudan karar veremeyen Zeynep'in hikayesini konu alıyor. Doğduğun Ev Kaderindir, Gülseren Budayıcıoğlu'nun Camdaki Kız isimli kitabından uyarlamadır.

20-02/11/dek.jpg
Gülseren Buğdaycıoğlu'nun Camdaki Kız isimli kitabının kapağı...
Doğduğun Ev Kaderindir bu kitaptan uyarlandı.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN