Back To Top
EDHO 142. bölüm ne zaman hangi kanalda yayınlanacak? Yeni bölüm fragmanı izle

EDHO 142. bölüm ne zaman hangi kanalda yayınlanacak? Yeni bölüm fragmanı izle

EDHO 142. bölüm ne zaman hangi kanalda yayınlanacak? Yeni bölüm fragmanı izle
- A +

EDHO 142. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? sorusu yanıt buldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 142. bölüm yayınlandı. Atv'nin sevilen dizisi salı akşamı ekranlarda olacak. Peki EDHO yeni bölümde neler olacak? Geçtiğimiz bölümün özeti ve diğer detaylar haberimizde...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

EHDO YENİ 142. BÖLÜM NE ZAMAN HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

EDHO her hafta salı günü saat 20.00'da Atv ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın merakla beklenen 142. bölüm fragmanı yayınlandı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ KONUSU

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur… Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır… Sevmekten hiç kaçmaz… Sevilmeyi de pek sever… Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir… Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir… Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır… Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür… Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir…

141. BÖLÜMDE NELER OLDU?

EDHO'nun 141. bölümünde üretilen yeni silahın ticaretini yapmaya çalışan Hızır'ın karşısına büyük bir engel çıkar. Ağabeyinin ölüm emrini vererek edindiği düşmanı Behram, arkasındaki güçler sayesinde silahın satışına mani olacaktır. Etrafını kendi adamlarıyla donatmayı hedeflediği masanın, reisi olmaya göz diken Feyyaz ise bu düşmanlıktan nemalanma fırsatını kaçırmaz. Behram gibi bir düşmanın masadaki yerini kimse kabul etmeyecek olsa da, Hızır, şeytanla karşı karşıya gelebilmek için, onunla aynı yolda yürümesi gerektiğinin farkındadır.

EDHO (EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ) 142. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN