Back To Top
EDHO 150. bölüm fragmanı yayınlandı! Haşmet ile Emine duygularını açıklayacak mı?

EDHO 150. bölüm fragmanı yayınlandı! Haşmet ile Emine duygularını açıklayacak mı?

EDHO 150. bölüm fragmanı yayınlandı! Haşmet ile Emine duygularını açıklayacak mı?
- A +

EDHO 150. bölümü ile bu akşam ATV ekranlarında olacak. Heyecanla takip edilen dizinin 150. bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz. Yeni bölümde Haşmet ile Emine'nin duygusal konuşması dikkat çekecek. Öte yandan İstihbaratçı Cengiz de ilgi toplayan isimlerden olacak. İşte EDHO 150. bölüm fragmanı ve detaylar...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 150. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında İstihbaratçı Cengiz'in "Sınırsızlar ile çalışırım ama Altan ile mümkün değil" sözleri herkesi şaşırtıyor. EDHO yeni bölümde yeni bir planın devreye girdiği görülüyor. 

EDHO 150. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

EDHO 150. bölüm fragmanında Haşmet ile Emine Hanım arasındaki dialog dikkat çekti. Emine Hanım'ın duygularını öğrenmek isteyen Haşmet, "Sana son kez soruyorum, bende gönlün var mı, yok mu?" diye sordu.

EDHO 150. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

EDHO (EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ) KONUSU NEDİR?

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur… Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır… Sevmekten hiç kaçmaz… Sevilmeyi de pek sever… Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir… Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir… Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır… Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür… Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir…

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN