18.02.2020  15:33

EDHO 157. yeni bölüm izle | Hızır zor durumda

ATV ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 157. yeni bölümünde Bicoların intikam planı Hızır’ı zor duruma sokuyor. Hızır ve adamları nasıl önlem alacak merak konusu. İşte EDHO yeni bölümünde yaşanacaklar…

+
-

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle yine izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşatacak. Bicolar, Boran’ı tuzağa düşürür. Tuzağa düşmekten çok sevdiği kadının ihaneti Boran’ı sarsar. Peki EDHO yeni bölümde neler yaşanacak? Tüm bilgiler karar.com’da…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Boran, Bicoların tuzağına düşer. Demet sayesinde Bicolar paraların da yerlerini öğrenir. Boran ise masum birinin ölümüne razı olmak yerine her şeyi anlatacaktır. Bicoların tek derdi kardeşlerinin intikamını almak değildir. Tuzağa düşen Boran ise tuzağa düştüğü için değil sevdiği kadının ihanetine uğradığı için yıkılır. Bicolar, Nasuh’un yaşadığını da öğrenir ve bu durumu Altan’a söyler.

Hızır artık zor durumdadır her şey Altan’ın lehinedir. Nasuh konuşmakta geç kalır ve Damla vurulur. Boran düşmanlarıyla paylaştıkları yüzünden masadakileri de zor durumda bırakmıştır. Bu olaydan yaşanacaklar kolay olmayacaktır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de ATV’de.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır, Nasuh’u tuzağa düşürür ve sorguya alır. Hızır’ın planı asıl patronu öldürmektir. Ancak bu kolay olmayacaktır. Öncelikle Tufan’a silah üretmesi için aktarılacak olan paraya el konulması gerekir. Bu hareketi yaparken Bicoların durumu anlamaması gerekmektedir. İşler umulduğu gibi gitmez.

20-02/18/edhojpgg.jpg

Mekan basılır ve paralarla birlikte Bahar’ın oğlu da vurulur. Bahar bu yaşananlardan dolayı Çakırbeylileri sorumlu tutar. Artık Bicoların hedefinde sadece Hızır yoktur. Masadaki herkes artık tehlikededir. Demet ise Boran’ın kalbini fethetmektedir. Boran aşkına inandığı Demet’in oyununa geldiğinde iş işten geçmiş olacaktır.

FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN

DİĞER HABERLER
Huzurevlerinde kalan yaşlılara moral ve motivasyon konferansı verildi
Bu tedbir hepimiz için!
Sağlık Bakanlığı KPSS yerleştirme sonuçları erişime açıldı
Balkonlardan İstiklal Marşı söyleyelim
Kavgacılara 'sosyal mesafe' cezası
67 personelde koronavirüs çıktı
Katar'dan gelen 145 Türk vatandaşı yurtlara yerleştirildi