Back To Top
Erkenci Kuş 9. bölüm izle: Polen'in Can'ın evinde ne işi var? Star TV Erkenci Kuş 10. bölüm fragmanı

Erkenci Kuş 9. bölüm izle: Polen'in Can'ın evinde ne işi var? Star TV Erkenci Kuş 10. bölüm fragmanı

 - Son Güncelleme: 29.08.2018 Çarşamba 11:44
Erkenci Kuş 9. bölüm izle: Polen\'in Can\'ın evinde ne işi var? Star TV Erkenci Kuş 10. bölüm fragmanı
- A +

Erkenci Kuş 10. bölüm izleyicisi tanıtım fragmanından sonra Senem ve Can'ın sahildeki kavgasının sonunu merak ediyor. Star TV ekranlarında salı akşamları yayınlanan Erkenci Kuş 9. bölüm izleyicilerin 'daha kötüsü olur mu?' demesine neden oldu. Senem Polen'i Can'ın evinde gördü. Haberimizde Erkenci Kuş izleyicileri için dizinin son bölüm özetini derledik. erkenci Kuş 9. bölüm izleme linki de haberimizde. Ayrıca Erkenci Kuş 10. bölüm fragmanı da yazımızda...

Erkenci Kuş dizisi bu sene yaz döneminde en çok sevilen dizilerden birisi oldu. Star TV'de salı günleri ekrana gelen Erkenci Kuş 9. bölüm izleyici karşısına 28 Ağustos akşamı çıktı. Dizinin son bölümünde yaşananlar izleyicileri ekran başına kilitlerken 'daha kötüsü olabilir mi? ' dedirtti. Kanal tarafından Erkenci Kuş 10. bölüm fragmanı ise diziden hemen sonra izleyici ile paylaşıldı. Dizinin yeni bölümde Senem ve Can deniz kenarında tartışıyorlar. Can Levent'ten olan rahatsızlığını dillendiriken Sanem ise Polen'in Can'ın evinde olduğuna vurgu yaptı. 

Erkenci Kuş yeni bölüm tanıtım fragmanındaki Can ve Sanem kavgasının sonu ne olacak? Sanem, Can’a “Gitme” demek istediğinde kapıyı Polen açtı. Sanem şokta. Yurt dışındaki “eski” sevgilisinin Can’ın evinde ne işi var? Sanem, Polen’in nasıl biri olduğunu merak ederken Polen de Can’ın etkilendiği kadının kim olduğunu bulmaya çalışıyor.  Erkenci Kuş 9. bölüm izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Erkenci Kuş 10. bölüm fragmanıda haberimizde.

ERKENCİ KUŞ GEÇMİŞ BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ERKENCİ KUŞ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK? 

Ajansta Remide Hanım'ın yeni mağazası için hazırlıklar tam gaz devam ederken ekip kendini Türk kahvesi ve fal çılgınlığına kaptırıyor. Emre'nin “Ağırdan alalım.” dediği Aylin, Fikr-i Harika'nın işlerine taş koymaktan geri durmuyor.

Nihat ve Muzo, kendi dükkanlarını Mevkıbe ve Aysun'a kaptırınca, bütün enerjilerini Osman'ın kasabında vegan köfte imalatına verdi. Peki onca köfteyi kim yiyecek?

Sanem “Albatros'unu” bulduğunu sandığında Can ne yapacak? Sanem, Polen’i; Can da sahte Albatros’u kıskandıkça işler çığrından çıkacak elbette…

18-08/29/erkenci-kus-10-bolum.jpg

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 

Can ile Sanem arasında yaşanan tatlı çekişme, ortalığın karışmasına neden olmuştur. Polen'in Can'ın yanında bulunmasını hazmedemeyen Sanem, Levent'in Albatros olduğunu iddia ederek Can'ı vurmayı başarmıştır. Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanında ise Can, Sanem'i Levent'in Albatros olmadığı konusunda ikna etmeye çalışmaktadır.

Yükleniyor...
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN