Eser Yenenler'in sağlık durumu nasıl? Ameliyat olan Eser Yenenler Etilerde görüldü

Eser Yenenler'in sağlık durumu nasıl? Ameliyat olan Eser Yenenler Etilerde görüldü

Ekranların sevilen ismi Eser Yenenler, Nisan ayında aniden hastaneye kaldırılarak ameliyat olmuştu. Sağlık durumu merak edilen ünlü komedyen, geçtiğimiz gün Etiler'de görüntülenince sağlık durumuyla ilgili bilgi de verdi. İşte Eser Yenenler'in son sağlık durumu...

Şimdilerde "Çok Güzel Hareketler 2" programında sunuculuk yaparak ekranlara gelen Eser Yenenler, geçen sene yaz sonunda rahatsızlanmış ve tatilini erken bitirerek apar topar İstanbul'a dönmüştü. Bu süre boyunca sosyal medyaya ara veren eşi Berfu Yenenler yaptığı açıklamada, "Bir süredir buralarda yoktum biliyorsunuz bir açıklamayı da size borçluyum. Eser'de ortaya çıkan bir sağlık sorunu sebebiyle bir miktar sıkıntılı günler geçirdik. Çesme'den döndük, şu an İstanbul'dayız. Bazı tetkikler ve tedaviler sonrası evimize dönebildik. Şimdilik her şey yolunda gözüküyor, eski hayatımıza yavaş yavaş dönüyoruz. Merak edip soran herkese çok teşekkür ederiz, hadi bol bol mutluluk paylaşmaya devam edelim hep birlikte" " sözlerini kullanmıştı.

Bu olayın ardından sağlık durumu iyiye giden Eser Yenenler ailesiyle birlikte mutlu yaşamına devam ederken, geçtiğimiz Nisan ayında yine aniden rahatsızlanarak hastanelik olmuştu. Yapılan kontrollerde apandistinin patladığı ortaya çıkan sunucu ameliyata alınmış ve bir süre dinlenerek iyileşme sürecine girmişti.

 eser yenenler sağlık durumu

Eser Yenenler'in sağlık durumu nasıl?

Uzun zamandır ortalıkta görünmeyen ve sağlık durumu merak edilen Eser Yenenler, geçtiğimiz gün ailesiyle birlikte Etiler'de görüntülendi. Hep birlikte yemeğe geldiklerini belirten Yenenler çifti, kucaklarında çocuklarıyla kamera karşısına geçti.

Nisan ayında geçirdiği ameliyat sonrasında sağlık durumunun nasıl olduğu sorulan Yenenler, "Durumum gayet iyi, düzeldim. Çocuklar ile iyileşmemek mümkün mü?" diyerek sevenlerinin içini rahatlatacak açıklamayı yaptı. Çift kısa süren muhabbetin ardından arabalarına binerek evlerinin yolunu tuttu.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN