Back To Top
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 132. bölüm ihanet eden kimin oğlu? 9 Nisan EDHO yeni bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 132. bölüm ihanet eden kimin oğlu? 9 Nisan EDHO yeni bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 132. bölüm ihanet eden kimin oğlu? 9 Nisan EDHO yeni bölüm
- A +

EDHO 132. bölüm izleyici karşısına 9 Nisan Salı akşamı gelecek. Evinde tv karşısında diziyi izleyemeyenler haberimizdeki ATV full izleme linkini tıklayarak yeni bölüm yayınlanmaya başladığı andan itibaren izlenebilir. Salı akşamları izleyicilerle buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde Hızır 'ihanet eden kimin oğlu olursa olsun gözünün yaşına bakmam" diyerek uyarıyor. Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde Façalılar Zeki ile anlaşma mı yapacak? EDHO 132. bölüm dair haberler ve yeni bölüm kesintisiz canlı izleme linki haberimizde...

EDHO 132. bölüm izleyicilerini neler bekliyor? ATV full izleme linki diziyi internetten izlemek isteyenler için haberimizde. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 132. bölüm canlı izlemek isteyenler haberdeki linke tıklayarak izleyebilirler. Ferman'ın ailesine ve Çakırbeyliler'e ihanet etmesinin bedeli tüm masa için ağır olacak. Ferman, Çakırbeyliler'in peşinde olduğunu fark ederek aileden birisini öldürecek. Şimdi ise gözler yeni bölümde.   Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 132. bölümüyle bu akşam 20.00'de ATV'de yayınlanacak. 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 132. BÖLÜM CANLI VE FULL İZLEMEK İÇİN TIIKLAYIN

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 132. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 132. bölümde: Ferman sayesinde Çakırbeylilerden bir adım önde hareket eden Zeki, çıkan çatışmadan yine sağ salim kurtulmayı başaracaktır. Zeki'nin kurduğu çift taraflı tuzaktan Façalılar da paylarına düşeni alacaklardır.

19-04/09/edho-yeni-bolum.jpg

İçlerinde bir sızma olduğuna artık tam anlamıyla emin olan masa üyeleri, birbirlerine şüpheyle bakmaya başlarlar. Ünal Kaplan, Zeki'ye çalışan zayıf halkanın bir an önce ortaya çıkarabilmesi için düşmanla anlaşma yoluna gidilmesi gerektiğini savunurken, Hızır da bunun takibinin Façalılar üzerinden yapılması gerektiğini düşünmektedir.

Nitekim Haşmet ile tekrar bir araya gelmek için fırsat yakalayan Zeki, elinde tuttuğu bir ganimet karşılığında haraç istemeye devam eder. Yapılan anlaşma sonucunda Sivrilere giden paraları takibe alarak Yavuz'u tekrar ele geçiren Çakırbeyliler, haine ulaşmaya çok yaklaşmışken hayatından endişe eden Ferman bunun olmasına izin vermeyecektir.

Akif'in evini baskına giden Çakırbeyliler hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. En çok İlyas'ı yaralayacak olan bu karşılaşma, Akif'in ölümü üzerine yapılan planların da bozulmasına sebep olur. Akif'le olan hesabı kapatamamalarının bir diğer sebebi ise Alparslan'ın yine herkesten gizli yaptığı planlardır. Fedailerin bir numaralı adamı ile buluşmak üzere gittiği yemekte, sevdiği kadının hain olduğunu söyleyen bir notla karşılaşan Alparslan'ın öfkesini dindirmek kolay olmayacaktır.

Başına gelenlere karşılık masa üyelerine savaş açan Zeki Sivri, sokakları kan gölüne çevirmeleri için dostlarına haber uçurur. Ünal Kaplan ise, masasındakilere düzenlenen suikastların önüne geçemezse liderliğine zarar geleceğini bildiğinden Mesut ile tekrar pazarlığa oturacaktır. Bu pazarlık sonucunda Zeki'nin adresini elde edemezse Hızır'ın tehditlerinin lafta kalmayacağının da farkındadır.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN