28.01.2020  10:38

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 154. bölüm özet izle | Ceylan geri dönüyor

ATV ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Sanem Çelik’in canlandırdığı Ceylan diziye geri dönüyor. Ekranlara 4 hafta ara veren EDHO’nun 154. yeni bölümünde Hızır, Meryem’i kaybetmenin yasını tutuyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümü ve fragmanı…

+
-

Her bölümüyle izleyicilerini ekrana kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 154. yeni bölümünde; Meryem’in ölümü Hızır’ı yıkıyor. Hızır’ın her şeyden uzaklaşmasıyla işler Alparslan ve İlyas’a kalıyor. Ancak Hızır’ın yokluğunu fırsata çevirmek isteyenlerde plan yapıyor. İşte EDHO’nun son bölümü…

EDHO 154.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Meryem’in ölüm haberini alan Hızır bir kez daha yıkılmıştır. Bir sevdiğini daha kaybetmenin acısı onu çok üzer. Bütün işlerden uzaklaşarak yas tutmaya başlar. Kötü günlerinde ona Hayriye Ana destek çıkacak ve onu bu durumdan kurtaracaktır. Hızır’ın yokluğunda işler İlyas ve Alpaslan’a kalır. İlyas ve Alpaslan çok büyük bir anlaşmanın eşiğindedir.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Amerika karşıtı bir ekip silah ve mühimmat ihtiyacı için bir anlaşma teklifi sunar. Bu teklif bütün dengeleri değiştirecek güçtedir. Masa üyeleri ise teklife sıcak bakmaktadır. Ancak bu teklif oldukça risklidir. Masadakiler Hızır olmadan herhangi bir karar vermek istemez. Hızır’ın yokluğunu fırsata çevirmek isteyenler de vardır. Altan, Tufan’ı büyük patron yapmak için çalışmalarına başlamıştır. Ceylan’ın geri dönmesiyle ortalık daha da karışacaktır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de ATV’de.

20-01/28/edhoo.jpg

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çakırbeyliler Ömer ve Meryem’i karşılamak için havaalanında beklemektedir. Bu bekleyiş en çokta Hızır’ı heyecanlandırır. Ancak Ömer, yalnız gelir ve kötü bir haber verir. Meryem hayatını kaybetmiştir. Meryem’in ölümü başta Hızır olmak üzere herkesi yıkmıştır. Hızır ve Çakırbeyli ailesi bu acı haberle gözyaşlarına boğulurlar.

DİĞER HABERLER
LGS yerleştirme sonuçları nasıl öğrenilir?
Yakınlarının mezarlarını açılmış halde buldular
HDP Bakırköy İlçe Başkanlığı saldırıya uğradı
Biz yapmadık @Jack yaptı
LGS'de tercih sonuçları belli oldu
Okulların açılış tarihi değişecek mi?
Kimse sosyal mesafeye uymuyor