Back To Top
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm neden yok? EDHO yeni bölüm tarihi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm neden yok? EDHO yeni bölüm tarihi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm neden yok? EDHO yeni bölüm tarihi
- A +

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 154. bölümü yayınlanmayacak. ATV ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 153. bölümüyle sevenleriyle buluşmuştu. Hızır’ın Meryem’in öldüğü öğrenmesi izleyicileri hüzne boğmuştu. Şimdi izleyiciler EDHO’nun yeni bölüm fragmanını bekliyor. İşte detaylar…

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 154.bölüm fragmanı dizi severler tarafından merakla bekleniyor. EDHO 154.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölümü ise reklam anlaşması nedeniyle bu akşam yayınlanmayacak. Başrollerini Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer’in paylaştığı dizi ile ilgili bilmeniz gerekenler haberimizde. İşte tüm bilgiler…

EDHO SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

EDHO 153.bölümünde Tufan, Hızır’ı tuzağa düşürmüştür. Tufan’ın Cengiz ile yaptığı anlaşmanın ardından savaş başlamıştır. Hızır ise ikisini bitirebilmek için plan yapmaktadır. Ancak planda Melike Meftun olacaktır. Tufan ise daha fazla güç kaybetmek istemez ve sokaktaki adamlarından yardım ister.

Ancak İlyas ve adamları Tufan ve adamlarının hakkından gelir. Hızır ise Cengiz’i yok etmek için planlarına devam etmektedir. Öte yandan Meryem’in eve döneceği haberi ev halkı tarafından sevinçle karşılanır. Ancak bu sevinç kısa sürer. Ömer’in Hızır’a Meryem’in öldüğünü söylemesi başta Hızır olmak üzere herkesi hüzne boğar.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

KONUSU 

Yeraltı dünyasının bilinen isimlerinden olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesinin anlatıldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 5 sezondur ATV ekranlarında yayınlanıyor. Haksızlıklara baş kaldıran Hızır Çakırbeyli, güçlenir ve zenginleşir. Aynı zamanda Hızır, kardeşini, oğlunu, yeğenini ve ailesini de yer altı dünyasına sokar. Adilliği ve cömertliği onu yer altı dünyasının büyük isimlerinden yapar.

20-01/14/edhojpgg.jpg

OYUNCULARI

Oktar Kaynarca - Hızır Çakırbeyli: Ağabeyi Ömer’in hasımları tarafından öldürülmesiyle Hızır Çakırbeyli’nin hayatı değişir. Cezaevine girmesinin ardından Hızır Çakırbeyli, yeraltı dünyasına da girer.

Tarık Ünlüoğlu – Ünal Kaplan: Yeraltı dünyasında adını duyurmak isteyen Ünal Kaplan’ın en büyük düşmanı Hızır Çakırbeyli’dir.

Yunus Emre Yıldırımer – Alpaslan Çakırbeyli: Çakır’ın öldürülen ağabeyi Ömer’in oğludur. Babasının ölümünün ardından annesinin bir başkasıyla evlenmesini kabullenemez. İyi niyetli, merhametli bir çocuk olmasına rağmen Alpaslan annesiyle bir daha hiç görüşmez.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN