Back To Top
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlıyor? 5. sezon 140. bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlıyor? 5. sezon 140. bölüm

 - Son Güncelleme: 17.09.2019 Salı 09:06
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlıyor? 5. sezon 140. bölüm
- A +

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 5. sezon 140. bölüm yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Geçtiğimiz aylarda 4. sezonun 139. son bölümü yayınlandı. ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 140. bölümüyle önümüzdeki günlerde ekranlarda olacak. Peki, EDHO yeni bölüm ne zaman? 2019 EDHO yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona sayılı günler kaldı. ATV'nin heyecanla takip edilen dizisinin 5. sezon 140. bölümü bekleniyor.

Başrollerini Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba gibi ünlü isimlerin paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin yeni bölümü ne zaman?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (EDHO) YENİ SEZON 140. BÖLÜM NE ZAMAN?

Atv'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezon fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni sezon fragmanı yayınlandığında yeni sezon tarihi de belli olacak. Dizinin eylül-ekim ayı gibi başlaması bekleniyor.

ATV YENİ SEZON TANITIM FRAGMANI

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Kendilerine kurulan tuzağı fark edemeyecek kadar öfke dolu olan İlyas ve Behzat, Zeki'nin namlusunun ucunda eli kolu bağlı kalmıştır. Kardeşiyle aynı kaderi paylaşmak üzere olan Haşmet'i ise eski hasmı, yeni dostu Hızır, Tahsin'in elinden son anda kurtarmayı başarır.

Dostlarının birer birer ölümüne şahit olan Hurşit'in hamlesi, Zeki'nin planını sekteye uğratacaktır. Tahsin'in ihanetinin ortaya çıkmasıyla asıl düşmanına bir adım daha yaklaştığını düşünen Çakırbeylileri kötü bir sürpriz beklemektedir.

Zeki Sivri kurduğu oyun sayesinde tek başına başa çıkamadığı Çakırbeylilerin üzerine çok tehlikeli bir düşman salmıştır.

Öldürülen kardeşlerinin intikamını almaya yemin eden Selcan, hazırladığı kara listenin başına Hızır'ı yerleştirir.

Yeni bir hayata başlamak için hazırlık içinde olan İlyas ve Alparslan'ın mutluluğu, Zeki'nin ele geçirilmesine bağlıyken Çakırbeyliler asıl ölümcül darbeyi bu yeni düşmanından alacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli)

Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan)

Yunus Emre Yıldırımer (Alparslan Çakırbeyli)

Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli)

Sabina Toziya (Hayriye Çakırbeyli)

Kenan Çoban (Fahri)

Turgay Tanülkü (Şahin Ağa)

Haydar Şişman (Hurşit Dere)

Yalçın Hafızoğlu (Hızır Ali Çakırbeyli)

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN