Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programı kurgu mu? Esra Ezmeci'nin programı için yeni iddia

Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programı kurgu mu? Esra Ezmeci'nin programı için yeni iddia

Sosyal medyada yaptığı paylaşım ve verdiği önerilerle dikkatleri çeken psikolog Esra Ezmeci'nin programı ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Peki Esra Ezmeci'nin programı kurgu mu? Tüm detaylar haberimizde.

Sosyal medyada kendisine yöneltilen sorular ve çıkardığı kitaplardaki verdiği ilişki yöntemleri ile büyük kitlelere ulaşan Esra Ezmeci FOX TV ekranlarında program yapmaya başladı. Peki Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programı kurgu mu? Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Esra Ezmeci programı kurgu iddiaları

Esra Ezmeci'nin FOX TV ekranlarında yayınlanan Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programı ile ilgili internet üzerinden yeni iddialar ortaya çıktı. Programın kurgu olduğu, bir cast ajans sahibinin internette program için ilan verdiği iddiası konuşulmaya başlandı.

Kurgu iddiaları ile ilgili paylaşımlar

Fatma İldeniz isimli cast ajans sahibi kişinin internet üzerinden Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programı ile ilgili ilan açtığı görüldü. Açılan ilanda sevgili ya da nişanlı bir çift arandığını, haftalık kişi başı 7 bin TL ücret verileceğini ve arada problem olmasa bile ekibin kurgu yapabileceğini yazdı. İlgiyle takip edilen program ile ilgili kurgu iddialarının ortaya çıkması seyircileri şaşırttı.

Esra Ezmeci programı kurgu mu

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN