Back To Top
Evde pilates: Karın ve basen bölgesi hareketleri

Evde pilates: Karın ve basen bölgesi hareketleri

Evde pilates: Karın ve basen bölgesi hareketleri
- A +

Pilates egzersizleri, hem kilo verip hem de sağlıklı bir vücut için günümüzde en çok tercih edilen egzersiz sistemlerinin başında geliyor. Günde 10 dakikanızı ayırarak evde yapabileceğiniz hareketler şaşırtan sonuçlar ortaya çıkarıyor.

Pilates, zayıflamak, daha dik fit bir vücut için özellikle kadınlar tercih ettiği bir egzersiz sistemi. Kasları güçlendiren, esnekliği artıran ve vücudun genel sağlık durumunu iyileştiren pilates de diğer dallarda olduğu gibi uzman yardımı olmadan sakatlıklara neden olabiliyor. KARAR TV'de Pilates Eğitmeni Aslı Özdemir, sakatlanmadan, ağrı çekmeden pilatesin nasıl yapılacağını gösteriyor.

Pilates, kasları güçlendirmek, esnekliği arttırmak ve vücudun genel sağlığını iyileştirmek amacıyla geliştirilmiş bir egzersiz sistemidir. Egzersizler minder üzerinde ya da özel olarak dizayn edilmiş aletlerle yapılır. Pilates sistemi vücudun her bölümünü çalıştırmaya yönelik farklı aktivitelere uygun egzersizler içerir.

Yayını KARAR TV'de izleyin: 

Evde pilates dersleri ilk bölüm

Kanalımıza abone olun ve bildirimleri açın: 

► Youtube : https://www.youtube.com/c/KararTV

►  Boyun ve omuz ağrılarına iyi gelen hareketler

 

 

 

 

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN