Back To Top
Ferhat ile Şirin 3. bölüm 2. fragman yayınlandı: Şirin Banu ve Ferhat'la yüzleşiyor

Ferhat ile Şirin 3. bölüm 2. fragman yayınlandı: Şirin Banu ve Ferhat'la yüzleşiyor

Ferhat ile Şirin 3. bölüm 2. fragman yayınlandı: Şirin Banu ve Ferhat\'la yüzleşiyor
- A +

Ferhat ile Şirin dizisinde Banu, Şirin ve Ferhat arasındaki aşk üçgeni çözüme kavuşacak. Banu ve Şirin Ferhat'a aşık oldu. Şirin, Ferhat'a hem ablasını hem de kendisini elinde oynatmaya çalışıp çalışmadığını soruyor. Gerilimin tırmandığı dizinin bu akşam yayınlanacak olan 3. yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

FOX TV'nin yeni dizisi Ferhat ile Şirin beğeniyle takip ediliyor. Cansu Dere (Banu), Leyla Tanlar (Şirin) ve Tolga Sarıtaş'ın (Ferhat) başrollerde olduğu dizide heyecan dorukta...

FERHAT İLE ŞİRİN 3. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ferhat ile Şirin 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Ferhat, Banu’ya onun karşısında sadece bir marangoz olduğunu söylüyor. O ise onun yanında sadece Banu olduğunu söylüyor. Ferhat, Şirin’e yaptığı haksızlıktan dolayı vicdan azabı çekiyor.

Şirin, Banu’ya ondan önce kendisinin aşık olduğunu söylüyor. Ferhat’la hesaplaşan Şirin, ona hem kendisinu hem de Banu’yu elinde oynatabileceğini mi düşündüğünü soruyor. Konuşmaları duyan Banu, Ferhat’dan Şirin’in sorusuna cevap vermesini istiyor.

FERHAT İLE ŞİRİN 2. BÖLÜMDE NELER OLDU? ÖZET

Ferhat, tanıdığı bir polisten yirmi yıl önce işlenen cinayetin failinin ismini öğrenmek ister. Edindiği bilgilerden babasının Karalı cinayetinin zanlısı olduğunu ve daha sonra annesinin de kaybolduğunu anlar. Ferhat, Banu’yla yakınlaşıp olayın işin iç yüzünü öğrenmeyi planlar. Banu, Şirin’in birden bire Yiğit’den ayrılmak istemesinin Ferhat olduğunu zannediyor ve onunla konuşmaya gider. Ferhat’a kardeşiyle arasında ne olduğunu sorar. O da hiçbir şey olmadığın söylediğinde rahatlar.

Bu arada Banu, Şirin’i kimlerin kaçırmak istediğini öğrenir. Saldırıyı yapan Serhat, Yiğit’i sevgilisiyle basıp onu babasına ve Karalılara şikayet etmekle tehdit eder. Yiğit’den Banu’nun ilk sevkıyatını öğrenmesini ister. Oda toplantı salonuna dinleme cihazı koyup sevkıyat yerini söyler. Banu, içlerindeki köstebeği öğrenmek için yeri polislere ihbar eder. Hüsref, Serhat’dan köstebeğin oğlu olduğunu öğrenince acımadan onu orada öldürür.

Şirin, Yiğit’e ondan ayrılmak istediğini söyler. Oda Ferhat’ın karşısına çıkıp nişanlısının aklını karıştırdığı için onunla kavga eder. Bu arada Hüsrev, Şehnaz’ı bulup evine hapseder. Ferhat, Banu’nun resim galerisine gittiğini öğrenip oraya gider. Banu, onun orada ne işi olduğunu kendisini neden takip ettiğini sorduğunda Ferhat, ona aşık olduğunu söyler ve onu öper. Bu anlara hem Sadık, hemde Şirin şahit olur.

FERHAT İLE ŞİRİN OYUNCU KADROSU

Cansu Dere: Banu Karalı. Şirin'in ablası, Hayriye'nin torunu. Kapalıçarşı'nın en varlıklı ailesi Karalı'ların mirasını yönetiyor.
Leyla Tanlar: Şirin Karalı. Banu'nun kardeşi, Hayriye'nin torunu. Yiğit'le nişanlı. Takı tasarımcılığı okuyor. Ney üflüyor.
Tolga Sarıtaş: Ferhat. Marangoz. Şehnaz'ın oğlu. Manevi babası Salim'le atölyeleri var.
Şehsuvar Aktaş: Salim. Ferhat'ın manevi babası. Marangoz. Eski lisanslı boksör.
Yıldıray Şahinler: Hüsrev. Yiğit'in babası, Şirin'in müstakbel kayınpederi. Hırslı, iktidar için her şeyi göze alabilecek bir adam.
Ushan Çakır: Sadık. Banu'nun sağ kolu, Şirin'in manevi ağabeyi.
Işıl Yücesoy: Hayriye Karalı. Banu ve Şirin'in babaanneleri. Otoriter bir kadın.
Emel Çölgeçen: Şehnaz. Ferhat'ın annesi. İçinde bulunduğu koşulları aşıp Ferhat'a ulaşamıyor.
Alican Barlas: Yiğit. Hüsrev'in oğlu. Şirin'in nişanlısı. Şirin'i Sıla ile aldatıyor.
Nihan Gür: Sıla. Yiğit'e gizli bir aşk ilişkisi yaşıyorlar.
Zeynep Özyağcılar: Eleni
Serdar Akülker: Timuçin
Ecenaz Uçer:
Durukan Çelikkaya:
Melisa Değer:

FERHAT İLE ŞİRİN 3. BÖLÜM FRAGMANLARI İZLE

3. BÖLÜM 1. FRAGMAN

FERHAT İLE ŞİRİN 3. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN