Back To Top
Ferhat ile Şirin nerede çekiliyor? Ferhat ile Şirin oyuncu kadrosu

Ferhat ile Şirin nerede çekiliyor? Ferhat ile Şirin oyuncu kadrosu

 - Son Güncelleme: 22.11.2019 Cuma 17:41
Ferhat ile Şirin nerede çekiliyor? Ferhat ile Şirin oyuncu kadrosu
- A +

Ferhat ile Şirin FOX TV'nin yeni dizilerinden biri. Diziseverler başrollerinde Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar gibi isimlerin olduğu Ferhat İle Şirin dizisinin oyuncu kadrosunu ve nerede çekildiğini merak ediyor. İşte yanıtı...

Ferhat ile Şirin nerede çekiliyor? sorusu merak konusu. Başrolleri Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar’ın paylaştığı Ferhat ile Şirin dizisi Fox TV ekranlarında Cuma günü saat 20.00’de yayın hayatına başlıyor.

Diziseverler Ferhat ile Şirin dizisinin çekim yerlerini de araştırıyor. Ferhat İle Şirin nerede çekiliyor? Oyuncu kadrosunda kimler var? sorusuna yanıt arıyor. İşte yanıtı..

FERHAT İLE ŞİRİN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Ferhat ile Şirin dizisi İstanbul’un farklı ilçelerinde ve mekanlarında çekiliyor.

Ana çekim yeri: Beykoz Kundura Fabrikası ve Kapalıçarşı

Kapalıçarşı’da mücevher ve antika dükkanı ile yine İstanbul’da bir marangozhane dizi için kiralandı. İstanbul’un farklı ilçelerinde ve mekanlarında da çekim setleri kurulacak. 

FERHAT İLE ŞİRİN OYUNCULARI

Başrollerini Cansu Dere, Leyla Tanlar ve Tolga Sarıtaş’ın paylaştığı, dizinin kadrosunda Ushan Çakır, Yıldıray Şahinler, Emel Çölgeçen, Işıl Yücesoy ve Şehsuvar Aktaş gibi isimler bulunuyor.

FERHAT İLE ŞİRİN 1. BÖLÜM 1. FRAGMAN

FERHAT İLE ŞİRİN KONUSU NEDİR?

İstanbul’un otantik ve masalsı dünyasında geçen efsanevi aşk hikayesi.

Kapalı Çarşı’nın en kudretli ailelerinden Karalı’ların son temsilcisi Banu, babasından miras kalan işini, soyadını, yuvasını her şeyin önünde tutan güçlü bir kadındır. Ailesinden kalan, gözü gibi baktığı tarihi köşkün tadilatı için kapısını çalan marangoz Ferhat ile görüşür. 

Başlarına gelen talihsiz bir olay onları yeniden karşılaştırır. Zengin ve görkemli hayatlarının içinde yapayalnız olan iki kardeş, Banu ve Şirin; kendi halinde, mütevazı bir marangoz olan Ferhat’ın hayatlarını değiştireceğinden habersizdir.

Ailesini yıllar önce trajik bir olay ile kaybeden Ferhat’ı, ömrünü kardeşi Şirin’e adayan Banu’yu, hapsolduğu altın kafesin içinde çırpınan Şirin’i artık yeni bir hayat beklemektedir. İki farklı dünyanın çarpıştığı, Ferhat’ın Şirin ve Banu Karalı ile yollarının kesiştiği o an, efsanevi bir aşkın fitilini ateşleyecektir. Aşılması imkânsız dağlarla, engellerle dolu olan bu aşk, herkesin kalbi ile sınanacağı zorlu bir sınava dönüşecektir.

KARALI KÖŞK DİĞER ADIYLA KIRMIZI KÖŞK NEREDE?

Ferhat ile Şirin dizisinin ana mekanı olan Kırmızı boyalı Karalı Köşkü, Beykoz Kundura Fabrikası’nın içinde yer alıyor. Daha önce İstanbullu Gelin dizisinde kullanılan ve beyaz olan köşk, Ferhat ile Şirin dizisi için kırmızıya boyandı. Kırmızı Köşkün asıl adı Boranlar Konağı olarak geçiyor. Dizide Karalı Köşkü olarak yer alacak. Kısa sürede yeniden restore edilen mekan, İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunuyor.

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN