Mide bulandıran ilişki itirafı! Esra Ezmeci'den tokat gibi yanıt

Mide bulandıran ilişki itirafı! Esra Ezmeci'den tokat gibi yanıt

Psikolog Esra Ezmeci, ilişkilere dair kendisine gelen soruları sosyal medya hesabından yanıtlayıp yayınlamaya devam ediyor. Birbirinden tuhaf soru ve itiraflara karşılaşan Ezmeci'ye yine akılalmaz bir soru geldi. İşte herkese 'Yok artık' dedirten o soru.

Instagram hesabından takipçileri tarafından gelen ilişki sorularını yanıtlayan Esra Ezmeci'ye sorular kadar itiraflar da gelmeye devam ediyor. Bir kadın takipçisinden gelen soru karşısında hayretlere düşen Ezmeci, bakın kendisine gelen soru karşısında ne cevap verdi? İşte o akılalmaz soru ve Ezmeci'nin yanıtı.

esorezm.jpg

ESRA EZMECİ'YE AKILALMAZ SORU

FOX TV'de Fulya Öztürk ile aynı programda yer alan Psikolog Esra Ezmeci, programdan ayrılarak tamamen kendi işine yöneldi. Sosyal medya hesabından ilişkilere dair yöntemler veren Ezmeci'nin bu konuda yazdığı kitapları da son dönemlerde çok meşhur. Araları açılan çiftlere ilişki uzmanlığı yapan Ezmeci, kendisine gelen soru ve itirafları da sosyal medya hesabından sürekli paylaşıyor.

1450917.jpg

"EŞİM BAŞKASINI HAMİLE BIRAKTI"

Her gün birbirinden ilginç soru ve itiraflarla karşılaşan Ezmeci'ye bu defa yine 'Yok artık' dedirten bir soru geldi. Bir kadın takipçisi, "Eşim başkasını hamile bıraktı çocuğu aldırdılar. Affetmek zorunda kaldım, nasıl bedel ödetirim?" sorusunu Ezmeci'ye yanılttı. Kendisine gelen soruya karşı Ezmeci ise, "Affettikten sonra bedel ödetmek çok zor. Bu durumu duyduğunuz anda bedel ödetmek, uzaklaşmak en doğrusu. Şu an sadece böyle bir durum ya da benzeri bir daha olursa artık bu ilişkinin içinde olmayacağınızı söyleyebilirsiniz." yanıtını verdi.

İŞTE ESRA EZMECİ'Yİ ŞOKE EDEN O SORU

bedelodemek.jpg

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN