Back To Top
Gelinim Mutfakta'dan bu hafta kim elendi? 5 altın bileziğin sahibi belli oldu

Gelinim Mutfakta'dan bu hafta kim elendi? 5 altın bileziğin sahibi belli oldu

Gelinim Mutfakta\'dan bu hafta kim elendi? 5 altın bileziğin sahibi belli oldu
- A +

Gelinim Mutfakta yarışmasının 18 Ekim tarihinde yayınlanan haftanın finalinde kazanan isim belli oldu. Puan durumunda en yüksek sırada olan isim büyük ödülün sahibi olurken, 1 hafta boyunca en az puanı alan gelin ve kaynana, yarışmaya veda etti. İşte Gelinim Mutfakta yarışmasının son bölümü…

5 altın bileziğin sahibi olmak için birbirleriyle yarışan gelinler, bir hafta boyunca mutfakta birbirleriyle yarıştı. Fatih Ürek’in sunduğu Gelinim Mutfakta yarışmasının 18 Ekim tarihinde yayınlanan son bölümünde 5 altın bileziği kazanan ve elenen isim belli oldu. Detaylar haberimizde…

GELİNİM MUTFAKTA’DAN KİM VEDA ETTİ VE 5 ALTIN BİLEZĞİNİ KİM KAZANDI

Haftanın en düşük puanını alan ve yarışmadan elenen gelin 44 puanla Kübra olurken, Duygu da 48 puanla en düşük alan ikinci gelin oldu. En yüksek puana sahip olan Elif, 76 puanla bileziklerin sahibi olurken, Dilek de 58 puanla haftanın ikincisi oldu

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU

17 EKİM BİRİNCİSİ

17 Ekim tarihinde yayınlanan programda en düşük puanını alan gelin 7 puanla Dilek, günün en düşük puanını alan ikinci gelini 8 puanla Duygu olurken, günün en yüksek puanını alan ve çeyrek altının sahibi olan gelin 16 puanla Elif oldu. Kübra ise 12 puanla ikinci.

16 EKİM BİRİNCİSİ

16 Ekim'i sonuncu sırada bitiren yarışmacı 8 puanla Duygu olurken, günün en düşük puanını alan ikinci gelini 10 puanla Kübra oldu. Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altını cebine koyan Elif 18 puan alırken, Dilek ise 11 puan elde ederek günü ikincilikle tamamladı.

19-10/18/duygu.png

15 EKİM BİRİNCİSİ

Günün en düşük puanını elde eden yarışmacı 6 puanla Kübra oldu.Kübra'nın ardından Elif, Dilek ve Duygu eşit puan aldılar. Yapılan kura çekimi sonrasında da günün lideri yani çeyrek altının sahibi belirlendi. Bugün çeyrek altını kazanan yarışmacı Elif oldu.

DİĞER GELİŞMELER İÇİN TIKLAYIN

14 EKİM BİRİNCİSİ

Günün en düşük puanını alan gelini 7 puanla Kübra oldu. Günü en düşük puanını alan gelini 10 puanla Duygu oldu. Günün en yüksek puanını ve çeyrek altını alan gelini 15 puanla Elif oldu. Dilek 13 puanla ikinci sırayı aldı.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN