Back To Top
Gerçeğin Peşinde ne zaman yayınlanacak? Serap Paköz neden yok?

Gerçeğin Peşinde ne zaman yayınlanacak? Serap Paköz neden yok?

Gerçeğin Peşinde ne zaman yayınlanacak? Serap Paköz neden yok?
- A +

Gerçeğin Peşinde programının yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla sürerken kanal değişikliği nedeniyle Serap Paköz yeni sezonda olmayacak. Paköz'ün yerine İnci Ertuğrul ile anlaşıldığı iddia ediliyor. Peki Gerçeğin Peşinde ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar...

Star TV'nin sevilen programlarından Gerçeğin Peşinde yeni bölümleri ile izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezonu Serap Paköz'le tamamlayan program yeni sezonda Paköz'le çalışmayacak.

Sosyal medya hesapları üzerinden programın yeni sezon tanıtımını paylaşan yapım şirketi, Serap Paköz'e yer vermedi. Bunun üzerine izleyiciler, Serap Paköz neden yok sorusuna cevap aramaya başladı.

GERÇEĞİN PEŞİNDE NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Gerçeğin Peşinde, programda herhangi bir değişiklik olmazsa hafta içi her gün saat 13.45'te Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Programın sunucusu ise bu yıl İnci Ertuğrul olacak.

SERAP PAKÖZ NEDEN YOK?

Programın kanal değişikliğine gitmesi dolayısıyla yeni bir yapılanma içerisine girdiği, bu sebeple Serap Paköz'le yolların ayrılarak İnci Ertuğrul'la sezona başlamaya karar verildiği düşünülüyor.

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN