Back To Top
Gorbi dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekranda! Gorbi konusu nedir? Hangi kanalda yayınlanacak?

Gorbi dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekranda! Gorbi konusu nedir? Hangi kanalda yayınlanacak?

Gorbi dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekranda! Gorbi konusu nedir? Hangi kanalda yayınlanacak?
- A +

Gorbi dizisi bilim kurgu ana temasıyla bu akşam (17 Ekim) Fox Play ekranlarında olacak. Fragmanları yayınlanan ve heyecanla beklenen dizi ile ilgili merak edilen soruların yanıtını haberimizden bulabilir, fragmanları haberimizden izleyebilirsiniz. İşte Gorbi konusu, oyuncu kadrosu, "Gorbi nerede çekiliyor?" gibi merak edilen soruların yanıtları...

Gorbi dizisi bugün 1. bölümü ile FOX Play ekranlarında olacak. Peki Gorbi dizisinin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? Gorbi saat kaçta yayınlanacak? 

GORBİ DİZİSİ NE ZAMAN SAAT KAÇTA YAYINLANACAK?

Dizi 16.00'da FOX Play kanalında yayınlanacak.

19-10/17/gorbi-oyunculari.jpg

GORBİ KONUSU NEDİR?

GORBİ galakside, dünyamıza milyonlarca ışık yılı uzaklıkta Caku Tau gezegeninde yaşamaktadır. GORBİ’nin babası Aron, bu gezegenin hükümdarıdır. GORBİ babasından sonra bu gezegenin kralı olacaktır. Ne var ki kötü bir karakter olan Zokar bir gün bir isyan başlatır ve GORBİ’nin babası Aron’u esir alır.

GORBİ, uzayda başka bir uzaylı ile yaşadığı kovalamaca sonrasında dünyamıza inmek zorunda kalır. İstanbul’da bir evin bahçesindeki ağaç eve sığınır. Bu arada Zokar da tüm galakside GORBİ’yi aramak için adamlarını seferber etmiştir. Dizi için yaklaşık 1 yıl süreyle hazırlık yapıldı. Uzaylı maskeleri yurt dışından sipariş edilirken, tüm dünyada önemli işlere imza atan yerli ve profesyonel tasarımcılar ile “GORBİ” karakterinin kostümleri özel tasarlandı, saç ve fx makyaj çalışmaları gerçekleştirildi.

19-10/17/gorbi.jpg

GORBİ OYUNCU KADROSU

Noyan Uzer: Gorbi

Jess Molho,

Ayhan Taş,

Bengi Öztürk,

Orçun Kaptan,

İlke Korkmaz,

Azra Aydın,

Doruk Sarısakal,

Duru Aydın

GORBİ FRAGMAN

GORBİ FRAGMAN 2

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN