Back To Top
Gülperi 19. bölüm izleme linki | Gülperi yeni bölümde Gülperi aşkını itiraf ediyor

Gülperi 19. bölüm izleme linki | Gülperi yeni bölümde Gülperi aşkını itiraf ediyor

Gülperi 19. bölüm izleme linki | Gülperi yeni bölümde Gülperi aşkını itiraf ediyor
- A +

Gülperi 19. bölüm izleyici karşısına 8 Şubat cuma akşamı geldi. Gülperi yeni bölüm izleyici tarafından merak ediliyor. Diziyi televizyon karşısında izleme olanağı bulamayan vatandaşlar puhutv'den yada haberimizdeki full kesintisiz izleme linkinden Gülperi 19. bölüm izle linkinden izleme olanağına sahipler. Gülperi yeni bölümde Gülperi Kadir'e olan aşkını haykırıyor. Cezaevindeki Kadir ise dört duvar arasında umut dolu mücadele etmeye başlıyor. Gülperi çcuklarına rağmen aşkının arkasında duruyor. Can Kadir'in iyi birisi olduğunu söylerken Bedri'ye babasından onlara bir zarar gelmeyeceğini ve annesinin boş bir inat uğruna yoksul yaşadığını söylüyor. İşte Gülperi 19. bölüm fragmanları, özeti ve Gülperi yeni bölüm izle linki...

Gülperi 19. bölüm izleyiciyi yine ekrana kilitleyecek. Gülperi yeni bölüm izleyici tarafından merakla bekleniyor. Diziyi evlerinde televizyon karşısnda izleme olanağı bulamayan vatandaşlar haberimizdeki puhutv full kesintisiz izleme linkine tıklayarak dizi yayınlandığı andan itibaren kesintisiz izleye bilir. Yeni bölümü merakla beklenen Gülperi’de Gülperi ve Kadir'İn aşklarını birbirlerine itiraf etmelerine tanık olacağız. Gülper bölüm 8 Şubat puhutv full kesintisiz izleme linki ve Gülperi yeni bölüm tüm detaylar haberimizde...

GÜLPERİ 19. BÖLÜM FRAGMANLARI

Eyüp Kadir’in arkasından gelir. Kadir’i bıçaklamaya niyetlidir. Kadir’e Gülperi’yi ona yar etmeyeceğini söyler. Kadir Gülperi’ye dokunmamasını söylerken yaşanan didişme sırasında kendini bıçaklar. Olayı gören Hasan babasının yanına gider. Babası yerde hareketsiz yatmaktadır. Gözyaşları içinde Kadir’e saldırı. Kadir babasını kendisinin bıçaklamadığını söyler.

EYÜP AMELİYATA ALINIYOR

Gülperi hapishanede Eyüp ile gerçekleri öğrenir. Eyüp’ü ambulansla hastaneye kaldırırlar. Kadir polislere Eyüp’ü bıçaklamadığını söyler ancak Hasan babasını Kadir’in bıçakladığını söyler. Hasan ambulansta Gülperi’yi arayarak olanları anlatır. Kadir polis merkezine getirilir. Bu sırada Eyüp’ü hastaneye getirmişlerdir. Eyüp’ü acilen ameliyata alacaklardır. Hasan Bedriye’yi de arayarak hastanede olduğunu babasının bıçaklandığını haber verir.

GÜLPERİ SON BÖLÜM İZLE

Gülperi 19. bölüm yayınlanır yayınlanmaz yukarıdaki linke tıklayarak Gülperi yeni bölümü kesintisiz izleyebilirsiniz. 

KADİR OLAYI ANLATIYOR

Gülperi hastaneye gelir. Hasan gözyaşları içinde annesine sarılır. Gülperi olayın nasıl olduğunu sorar. Hasan babasını Kadir’in nasıl bıçakladığını anlatır. Aynı anda Kadir’de polis merkezinde yaşanan olayı anlatır. Eyüp’ü kendisinin bıçaklamadığını onun suçunu itiraf etmesi için zorladığını ve bu sırada olayın gerçekleştiğini anlatır. Hastanede Eyüp ile ilgili iyi olduğu haberi Hasan ve Gülperi’ye verilir. Hasan çok sevinmiştir.

19-02/08/gulperi-izle.jpg

BEDRİYE ANNESİNİ SUÇLUYOR

Eyüp ameliyatın ardından odaya alınır. Hasan karakola gidip ifade vermesi gerektiğini söyler. Eyüp’te ona karakolda neler söyleyeceğini anlatır. Kadir’in hapse girmesi gerektiğini söyler. Aynı sıralarda Kadir nezarethaneye atılır. Hasan karakola gitmek üzereyken Gülperi de onunla birlikte geleceğini söyler. Bu arada Bedriye hastaneye gelmiştir. Hasan’a babasının durumunu sorar. Gülperi’nin de orda olduğunu görünce onun hastanede ne işi olduğunu sorar. Gülperi’ye bağırarak babasının onun yüzünden bıçaklandığını söyler.

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN