Back To Top
Gülperi 20. bölümde Kadir ve Gülperi ölüyor mu? Gülperi yeni bölüm fragmanı

Gülperi 20. bölümde Kadir ve Gülperi ölüyor mu? Gülperi yeni bölüm fragmanı

Gülperi 20. bölümde Kadir ve Gülperi ölüyor mu? Gülperi yeni bölüm fragmanı
- A +

Gülperi yeni bölüm fragmanında Kadir ve Gülperi’yi bekleyen büyük tehlike dikkat çekiyor. Gülperi 20. bölüm fragmanında Eyüp Kadir'in arabasının frenlerini bozuyor. Gülperi, Kadir ve Can frenleri bozuk arabada ölüme gidiyor. Gülperi yeni bölüm fragmanı izle..

15 Şubat'ta yayınlanacak olan dizi Gülperi yeni bölüm fragmanı izleyiciler için kanal taafından sosyal medya hesabında paylaşıldı. Gülperi 20. bölüm fragmanında Cuma akşamı yaşanacakların ipuçları var. Gülperi 20. bölüm fragmanında Eyüp hapisten talimat veriyor ve Kadir'in arabasının frenini bozduruyor. Amacı Kaza ile Kadiri ortadan kaldırmak. Eyüp Gülperi ve oğlu Can'ın arabada olabileceğini hesaplamadı. Hasan babasından hesap soruyor. Gülperi 20. bölüm fragmanı ve yeni bölümde neler olacağının ipuçları haberimizde...

GÜLPERİ 20. BÖLÜM FRAGMANI

Gülperi 2. bölüm fragmanında; Kadir, Gülperi ile evlenme hazırlığı yaparken, Eyüp de Kadir'i ortadan kaldırmak için aracını sabote ettiriyor. Gülperi, "Birşey olacak diye çok korkuyorum, çok mu çabuk oluyor" diye sorunca, Kadir de "20 yıllık bir gecikme var, farkındasındır umarım" diyor.

GÜLPERİ SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

GÜLPERİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 

Kadir, mahkemenin ardından hapis cezası alır. Hapishaneye giderken son kez Gülperi ile vedalaşır. Gülperi Kadir’in boynıuna sarılarak böyle olmayacaktı diyerek üzüntüsünü gösterir. Kadir de hiçbir şeyin bitmediğini söyleyerek polislerle birlikte gider.

 

GÜLPERİ’NİN CEVABI KAĞITTA

Kadir’in nezarethanede kulağına söylediği özgür kalınca benimle evlenirmisin sorusu aklına gelen Gülperi koşarak dışarı çıkar. Ona sorduğu sorunun cevabının yazılı olduğu kağıdı verir. Kadir cezaevi aracına binerken kağıdı düşürür. Kadir’in kağıdı düşürdüğünü farkeden Gülperi onu yerden alır ve aracın peşinden gider. Bu arada Artemis’i kaçıranlar görüntülerin onlarda olmadığını söyleyince şoke olur.

ŞEYMA KIZININ KAÇIRILDIĞINI ÖĞRENİYOR

Şeyma, kızı Artemis’i telefonla arar. Telefonu açan Hasan’ın sesini duyunca Artemis’i sorar. Hasan Artemis’in kaçırıldığını söyleyince Şeyma üzüntüden deliye döner. Artemis’in içinde bulunduğu araç yolda yayaya çarpar. Artemis yardım etmek için dışarı çıkmak ister ama onu kaçıranlar başlarının derde gireceğini düşünerek oradan hızla kaçarlar. Artemis’in yardım etmek ile ilgili sözlerine aldırış etmezler.

19-02/14/gulperi-yeni-bolum-fragmani.jpg

GÜLPERİ KADİR’İN TEKLİFİNE “EVET” DİYOR

Hasan polis merkezine gelir. Şeyma olayın nasıl olduğunu öğrenmeye çalışır. Hasan gördüklerini anlatır. Kadir’in peşinden cezaevine gelen Gülperi kapıdan ona seslenir. Kadir Gülperi’nin sesini duyunca çok şaşırır. Gülperi Kadir’e sorduğu sorun cevabı evet der. Kadir, sevinçten Gülperi’ye “seni seviyorum” der. Gülperi de onu sevdiğini haykırır.

GÜLPERİ KADİR’E MEKTUP YAZIYOR

Artemis çarptıkları adama dönüp yardım etmeleri gerektiğini söyleyince onu kaçıranlardan biri onu da öldürecekleri cevabını alır. Hasan polis merkezinde Artemis’in nasıl kaçırıldığını anlatır. Artemis’i kaçıran arabanın plakasını da verir. Kadir hapishanedede kalacağı koğuşa girer. Koğuştakilerle tanışır ve yatacağı ranzayı öğrenir. Gardiyanlardan biri koğuşa gelerek ona eşya getirir. Poşetleri açan Kadir eşyaların arasında Gülperi’nin ona yazdığı mektubu bulur. Mektubu okuyan Kadir mutluluktan havalara uçar.

ŞEYMA SİNİR KRİZİ GEÇİRİYOR

Artemis’i kaçıranların kullandığı aracın çalıntı olduğu ortaya çıkar. Polis Şeyma’dan bundan sonra yapması gerekenlerle ilgili sözlerinin ardından sinir kriszi geçirir. Kadir’in kardeşi onu sakinleştirmeye çalışır. Şeyma’yı dışarıya çıkarır. Hasan da peşlarinden gelir. Hasan Artemis’in güçlü bir insan olduğunu söyleyince ona tepki gösterir. Herşeyin onlar yüzünden başlarına geldiğini söyler. Hasan Artemis’i bulacağını söyler ancak Şeyma onu kovar.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN