Back To Top
Gülperi 20. yeni bölüm fragmanında Kadir ile Gülperi el ele

Gülperi 20. yeni bölüm fragmanında Kadir ile Gülperi el ele

Gülperi 20. yeni bölüm fragmanında Kadir ile Gülperi el ele
- A +

Gülperi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gülperi 20. bölüm fragmanında Kadir dışarıda Eyüp ise hapiste. Ayrıca yeni bölüm tanıtımında Kadir ve Gülperi'nin el ele olduğu görülüyor. Gülperi 20. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair ipuçları haberimizde...

Gülperi yeni bölüm fragmanı kanal tarafından yayınlandı. Gülperi 20. bölüm fragmanında Kadir hapishaneden çıkarken Eyüp'ün polis otosu ile götürüldüğü görülüyor. Gülperi yeni bölüm 15 Şubat cuma günü yayınlanacak. Haberimizde Gülperi 20. bölüm fragmanını ve yeni bölümde neler olacağını bulabilirsiniz. Ayrıca Gülperi son bölüm izleme linkine tıklayarak son bölümü yeniden izleyebilirsiniz.

GÜLPERİ SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

GÜLPERİ 20. YENİ BÖLÜM FRAGMAN

Gülperi yeni bölüm fragmanında; Eyüp ile Kadir kozlarını paylaşıyor. Gülperi, Eyüp’e artık onu sevmediğini söylüyor. Hasan Artemis’i kurtarıyor. Kadir, Artemis’in öcünü almaya çalışmaması için Hasan’ı uyarıyor. Bedriye babasının gözaltına alınması ile yıkılıyor. Can, annesinden nasıl güzel bir aile olduklarını dinliyor.

 

GÜLPERİ 19. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kadir, mahkemenin ardından hapis cezası alır. Hapishaneye giderken son kez Gülperi ile vedalaşır. Gülperi Kadir’in boynuna sarılarak böyle olmayacaktı diyerek üzüntüsünü gösterir. Kadir de hiçbir şeyin bitmediğini söyleyerek polislerle birlikte gider.

GÜLPERİ’NİN CEVABI KAĞITTA

Kadir’in nezarethanede kulağına söylediği özgür kalınca benimle evlenirmisin sorusu aklına gelen Gülperi koşarak dışarı çıkar. Ona sorduğu sorunun cevabının yazılı olduğu kağıdı verir. Kadir cezaevi aracına binerken kağıdı düşürür. Kadir’in kağıdı düşürdüğünü farkeden Gülperi onu yerden alır ve aracın peşinden gider. Bu arada Artemis’i kaçıranlar görüntülerin onlarda olmadığını söyleyince şoke olur.

19-02/12/gulperi-eni-bolum-fragmani.jpg

ŞEYMA KIZININ KAÇIRILDIĞINI ÖĞRENİYOR

Şeyma, kızı Artemis’i telefonla arar. Telefonu açan Hasan’ın sesini duyunca Artemis’i sorar. Hasan Artemis’in kaçırıldığını söyleyince Şeyma üzüntüden deliye döner. Artemis’in içinde bulunduğu araç yolda yayaya çarpar. Artemis yardım etmek için dışarı çıkmak ister ama onu kaçıranlar başlarının derde gireceğini düşünerek oradan hızla kaçarlar. Artemis’in yardım etmek ile ilgili sözlerine aldırış etmezler.

GÜLPERİ KADİR’İN TEKLİFİNE “EVET” DİYOR

Hasan polis merkezine gelir. Şeyma olayın nasıl olduğunu öğrenmeye çalışır. Hasan gördüklerini anlatır. Kadir’in peşinden cezaevine gelen Gülperi kapıdan ona seslenir. Kadir Gülperi’nin sesini duyunca çok şaşırır. Gülperi Kadir’e sorduğu sorun cevabı evet der. Kadir, sevinçten Gülperi’ye “seni seviyorum” der. Gülperi de onu sevdiğini haykırır.

GÜLPERİ KADİR’E MEKTUP YAZIYOR

Artemis çarptıkları adama dönüp yardım etmeleri gerektiğini söyleyince onu kaçıranlardan biri onu da öldürecekleri cevabını alır. Hasan polis merkezinde Artemis’in nasıl kaçırıldığını anlatır. Artemis’i kaçıran arabanın plakasını da verir. Kadir hapishanedede kalacağı koğuşa girer. Koğuştakilerle tanışır ve yatacağı ranzayı öğrenir. Gardiyanlardan biri koğuşa gelerek ona eşya getirir. Poşetleri açan Kadir eşyaların arasında Gülperi’nin ona yazdığı mektubu bulur. Mektubu okuyan Kadir mutluluktan havalara uçar.

ŞEYMA SİNİR KRİZİ GEÇİRİYOR

Artemis’i kaçıranların kullandığı aracın çalıntı olduğu ortaya çıkar. Polis Şeyma’dan bundan sonra yapması gerekenlerle ilgili sözlerinin ardından sinir kriszi geçirir. Kadir’in kardeşi onu sakinleştirmeye çalışır. Şeyma’yı dışarıya çıkarır. Hasan da peşlarinden gelir. Hasan Artemis’in güçlü bir insan olduğunu söyleyince ona tepki gösterir. Herşeyin onlar yüzünden başlarına geldiğini söyler. Hasan Artemis’i bulacağını söyler ancak Şeyma onu kovar.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN