Back To Top
Gülperi 24. bölüm izle: Çocuklar evi terk ediyor | 15 Mart Gülperi son bölüm izle (full kesintisiz)

Gülperi 24. bölüm izle: Çocuklar evi terk ediyor | 15 Mart Gülperi son bölüm izle (full kesintisiz)

Gülperi 24. bölüm izle: Çocuklar evi terk ediyor | 15 Mart Gülperi son bölüm izle (full kesintisiz)
- A +

Gülperi 24. bölüm izleme linkine tıklayarak Gülperi yeni bölümü full kesintisiz izleyebilirsiniz. 15 Mart Gülperi son bölüm izleyicilerini neler bekliyor? Gülperi 24. bölüm fragmanında çocuklar her şeyi öğreniyor ve evi terk ediyorlar. Gülperi dizisini evinde televizyon karşısında izleme olanağı bulamayanlar haberimizdeki full kesintisiz izleme linkine tıklayarak yeni bölümü izleyebilirsiniz. Gülperi son bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanı yazımızda. Gülperi son bölüm izleyici karşısına 15 Mart cuma akşamı gelecek. Gülperi 24. bölüm fragmanını merakla beklerken kanal ve yapımcı firma 2 tanıtımı birden internette yayınladı. İşte Gülperi 24. bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki...

Gülperi 24. bölüm fragmanında hareketli sahneler dikkat çekiyor. Dizinin yapımcısı olan firma yeni bölüm fragmanlarını sosyal medyada paylaştı.  Gülperi son bölüm izleme linkini diziyi internet ortamında izlemek isteyenler yazımızda bulabilir. Gülperi 23. bölüm full kesintisiz internet ortamından izlemek isteyenler haberimizdeki linke tıklayarak dizi yayınlandığı andan itibaren internetten izleyebilir. Gülperi 24. bölüm fragmanında Gülperi ve Kadir birbirleri için çocukları ile savaşıyor. Artemis babasına Hasan da annesine tavır yapıyor. Ama bu sefer o kadar ağır konuşuyorlar ki bu konuşma devamında veda getiriyor. Hasan kardeşlerini topluyor ve Artemis ile beraber hareket ediyorlar. İşte Gülperi 24. bölüm izleme linki (Gülperi full kesintisiz izleme linki) ve 15 Mart Gülperi son bölüm izleyicilerini nelerin beklediğinin ipuçları...

GÜLPERİ 24. BÖLÜM FULL KESİNTİSİZ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

Gülperi 24. bölüm fragmanında bu akşam izleyicileri nelerin beklediğinin ipuçları var. Gülperi yeni bölüm izlemek için yukarıdaki linke tıklayın.

GÜLPERİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?  

Hasan ve Artemis aşklarını Kadir ve Gülperi'ye açıklamaya çalışırlar. Ancak Kadir ve Gülperi, Hasan'ın ve Artemis'in anlattıklarından sanki evli olduklarını anladıklarını ve bunu doğal olarak kabul ettiklerini sanırlar. Ancak Hasan ve Artemis birbirlerine aşık oldukları gerçeğini açıklayınca Kadir ve Gülperi şoke olur.

ŞEYMA'NIN PLANI NE?

Bu arada Şeyma, doktoruna giderek yaptırdığı tahlil sonuçlarının neticesini alır. Doktorundan hamile kalmasında bir engel olmadığını öğrenen Şeyma'nın Kadir'i tekrar elde etmek için kafasında yepyeni bir plan vardır.

HASAN: AŞK BÖYLE BİR ŞEYMİŞ!

Gülperi, parmağındaki yüzünü çıkarıp Kadir'e verir. Kadir de parmağındaki yüzüğü çıkarmak zorunda kalır. Masada gerilim dolu bir an yaşanır. Kadir daha fazla dayanamaz ve biraz da sert bir ifadeyle Hasan'a kendisine Artemis ile kardeş olduklarını söylediğini hatırlatır. Hasan, “Aşk böyle bir şeymiş, insanı nerde yakalayacağını karşısına ne zaman çıkacağı belli olmuyor muş” der.

GÜLPERİ'NİN PİŞMANLIĞI

Gülperi yaşananların ardından Kadir ile evlendiği için pişmanlık duymaya başlar. Kadir'e “Çok erken karar verdik Kadir!” diyerek bu pişmanlığını dile getirir. Kadir bu sırrımızı kimseye söylemeyeceğiz diyerek Gülperi'nin endişelerini gidermeye çalışır.

ARTEMİS GERÇEĞİ CAN'DAN DUYUYOR

Can annesinin Kadir ile evlenmesinden dolayı çok mutludur. Bu mutluluğunu Minnak ismini verdiği kuşu ile paylaşır. Minnak'a, “Anamla artık evliler. Aile olacağız galiba” der. Bu sırada Artemis Can'ın konuştuklarına şahit olur ve şok geçirir.

CAN, KADİR'E TEPKİ GÖSTERİYOR

Gülperi Can'a Kadir ile evliliğinin biteceğini açıklamaya çalışır. Can annesinin anlattıklarını, “Bitmesin istemiyorum” diyerek dinlemek istemez. Can'ın bu tavrı Gülperi'yi şoke eder. Can hırsla evdenden çıkar ve soluğu Kadir'in kapısında alır. “Aç kapıyı Süpermen aç ben geldim, aç kapıyı” der. Kadir karşısında Can'ı görünce çok şaşırır. Can, Kadir'e “Sen bana yalan mı söyledin” diyerek tepki gösterir.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN