Back To Top
Gülperi 24. yeni bölüm fragmanı izle: Çocuklar Gülperi ve Kadir'i terk ediyor | Gülperi yeni bölüm

Gülperi 24. yeni bölüm fragmanı izle: Çocuklar Gülperi ve Kadir'i terk ediyor | Gülperi yeni bölüm

Gülperi 24. yeni bölüm fragmanı izle: Çocuklar Gülperi ve Kadir\'i terk ediyor | Gülperi yeni bölüm
- A +

Show Tv Gülperi 24. bölüm fragmanı izleyici ile paylaştı. Çocuklar Gülperi ve Kadir'i terk ediyor. Kadir eşine bu durumda 'Kardeş dayanışması görüyorum' diyor. Gülperi yeni bölüm 15 Mart Cuma akşamı ekranlarda olacak. Gülperi'de Hasan, Artemis, Bedriye ve Can ham Kadir'e hem de Gülperi'ye tavır alıyor. Gülperi bu durum karşısında çaresiz kalınca Kadir 'ben kardeş dayanışması görüyorum' diyerek farklı bir bakış acısı yakalıyor. Gülperi yeni bölüm fragmanları ve Gülperi 24. bölümde neler olacağının ipuçları haberimizde...

Gülperi 24. yeni bölüm fragmanı kanal tarafından paylaşıldı. İzleyiciler çocukların Gülperi ve Kadir'i terk ettiğini görüyor. Gülperi yeni bölüm fragmanları ve 8. bölümde neler olacağının ipuçları haberimizde.  Yayınlanan yeni bölüm fragmanında; Kadir, Hasan'a Gülperi ile birbirlerini sevdiklerini söylüyor. Hasan ile Gülperi'nin arası açılıyor. Hasan, annesine 'senin tek kıymetlin Kadir'miş' diyerek tavır yapıyor. Yayınlandığı Youtube resmi sayfasında yaklaşık 200 milyon kişiye ulaşan Reynmen'in sevilen şarkısı "Derdim Olsun"un Gülperi'nin yeni bölüm tanıtımında yer alması nefesleri kesti. İşte Gülperi 24. yeni bölüm fragmanına dair tün ayrıntılar...

GÜLPERİ 24. BÖLÜM FRAGMANI

Gülperi dizisinde bu hafta, Gülperi ve Kadir'in evlendiğini öğrenen çocuklar ailelerine adeta isyan edecekler. Tanıtımda Hasan ve Artemis'in anne ve babalarına karşı geldiği tansiyonu yüksek sahneler büyük merak uyandırdı. Tanıtımda Kadir'in kızı Artemis ve Gülperi'nin çocukları Hasan, Bedriye ve Can'ın bir araya gelerek ailelerine cephe alması da dikkatleri çekti.

 

GÜLPERİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 

Gülperi son bölümde: Hasan ve Artemis aşklarını Kadir ve Gülperi'ye açıklamaya çalışırlar. Ancak Kadir ve Gülperi, Hasan'ın ve Artemis'in anlattıklarından sanki evli olduklarını anladıklarını ve bunu doğal olarak kabul ettiklerini sanırlar. Ancak Hasan ve Artemis birbirlerine aşık oldukları gerçeğini açıklayınca Kadir ve Gülperi şoke olur.

GÜLPERİ SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

HASAN: AŞK BÖYLE BİR ŞEYMİŞ!

Gülperi, parmağındaki yüzüğü çıkarıp Kadir'e verir. Kadir de parmağındaki yüzüğü çıkarmak zorunda kalır. Masada gerilim dolu bir an yaşanır. Kadir daha fazla dayanamaz ve biraz da sert bir ifadeyle Hasan'a kendisine Artemis ile kardeş olduklarını söylediğini hatırlatır. Hasan, “Aşk böyle bir şeymiş, insanı nerede yakalayacağını karşısına ne zaman çıkacağı belli olmuyor muş” der.

GÜLPERİ'NİN PİŞMANLIĞI

Gülperi yaşananların ardından Kadir ile evlendiği için pişmanlık duymaya başlar. Kadir'e “Çok erken karar verdik Kadir!” diyerek bu pişmanlığını dile getirir. Kadir bu sırrımızı kimseye söylemeyeceğiz diyerek Gülperi'nin endişelerini gidermeye çalışır.

19-03/14/gulperi-yeni-bolum.jpg

ARTEMİS GERÇEĞİ CAN'DAN DUYUYOR

Can annesinin Kadir ile evlenmesinden dolayı çok mutludur. Bu mutluluğunu Minnak ismini verdiği kuşu ile paylaşır. Minnak'a, “Anamla artık evliler. Aile olacağız galiba” der. Bu sırada Artemis Can'ın konuştuklarına şahit olur ve şok geçirir.

CAN, KADİR'E TEPKİ GÖSTERİYOR

Gülperi Can'a Kadir ile evliliğinin biteceğini açıklamaya çalışır. Can annesinin anlattıklarını, “Bitmesin istemiyorum” diyerek dinlemek istemez. Can'ın bu tavrı Gülperi'yi şoke eder. Can hırsla evdenden çıkar ve soluğu Kadir'in kapısında alır. “Aç kapıyı Süpermen aç ben geldim, aç kapıyı” der. Kadir karşısında Can'ı görünce çok şaşırır. Can, Kadir'e “Sen bana yalan mı söyledin” diyerek tepki gösterir.

ŞEYMA'NIN PLANI NE?

Bu arada Şeyma, doktoruna giderek yaptırdığı tahlil sonuçlarının neticesini alır. Doktorundan hamile kalmasında bir engel olmadığını öğrenen Şeyma'nın Kadir'i tekrar elde etmek için kafasında yepyeni bir plan vardır.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN