Back To Top
Hekimoğlu 4.bölüm izle | Hastanede salgın çıkıyor

Hekimoğlu 4.bölüm izle | Hastanede salgın çıkıyor

Hekimoğlu 4.bölüm izle | Hastanede salgın çıkıyor
- A +

Hekimoğlu 4.bölüm fragmanında hastanenin bebek katında çıkan salgında Ateş Hekimoğlu’nun ne yapacağı merak konusu. Kanal D’nin yeni dizisi Hekimoğlu, 4.bölümüyle yine izleyicileri ekranlara kilitliyor. İşte diziyle ilgili detaylar…

 

Kanal D ekranlarının beğeniyle izlenen yeni dizisi Hekimoğlu’nun 4. Bölümde; Ateş, hastanede çıkan salgını sıra dışı bir yöntemle çözüp bebeklerin hayatını kurtarıyor. Başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban’ın paylaştığı Hekimoğlu’nun son bölümüne dair bilgiler karar.com’da…

HEKİMOĞLU 4.BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

Hastanenin bebek katında çıkan yangın herkesi panik ediyor. İpek bu olayla ilgili kendini sorumlu tutuyor. Ateş Hekimoğlu ise uyguladığı sıradışı bir yöntemle bebeklerin hayatını kurtarıyor. Salgın olayında Zeynep’in tavrı Ateş’in dikkatini çeker. Öte yandan Ateş’in Zeynep’le ilgili bir olayı tahmin etmesi herkesi şaşırtır. Hekimoğlu 4.bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Kanal D ekranlarında olacak.

TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

İpek’in Ateş Hekimoğlu’nu poliklinik görevine vermesi Ateş Hekimoğlu tarafından hoş karşılanmaz. Bu durumu hastalara da belli eden Ateş Hekimoğlu memnuniyetsizliğini belli eder. Ateş Hekimoğlu’na gelen genç basketbolcu bir hasta Ateş Hekimoğlu’nu geçmişe götürür. Emre ve Zeynep’in aşkı ise gün geçtikçe alevlenmektedir.

20-01/14/hekimoglujpgg.jpg

HİKÂYESİ

40’lı yaşlarında başarılı bir doktor olan Ateş Hekimoğlu, arkadaşı İpek’in yönetici olduğu bir hastanede Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı olarak çalışmaktadır. Ateş Hekimoğlu hastalıkları ele alış biçimiyle diğer doktorlardan farklıdır. Hekimoğlu, yaptığı teşhis ve tedavilerle ününü günden güne arttırmaktadır.

Hastalıkları dedektif gibi inceleyen Hekimoğlu çalışmalarını 3 kişilik ekibiyle yapmaktadır. Mehmet Ali, Zeynep ve Emre, Ateş Hekimoğlu’na kendilerini beğendirmek için oldukça çaba sarf edecektir. Hekimoğlu’nun sıradan bir doktor gibi davranmaması arkadaşı İpek’i zor durumda bırakacaktır.

Hekimoğlu’nun en yakın arkadaşı da doktordur. Onkoloji Uzmanı Orhan, her ne kadar Hekimoğlu ile tamamen farklı bir kişiliğe sahip olsa da Ateş’in her zaman yanındadır. Bu iki doktor bir araya geldiklerinde mükemmel bir doktoru oluşturmaktadır.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN