21.01.2020  10:02

Hekimoğlu 4.bölüm izle | Hekimoğlu’nun gizli hayranı kim?

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Hekimoğlu 4.bölümde yazılan gizli mektuplar ortalığı karıştırıyor. Hekimoğlu kendisine şiirler yazan gizli hayranını bir semptom olarak değerlendiriyor. Hasta hayranla ilgili yaşanacak gelişmeler merak konusu…

+
-

 

Kanal D’nin sevilen dizisi Hekimoğlu’nun yeni bölümünde Ateş Hekimoğlu’nun bir hastası kendisine şiirler yazmaya başlıyor. Gizli hayranın kim olduğu diziye damgasını vururken hastaneye gelen şizofren hastası bir kadın ise ortalığı karıştırıyor… İşte dizinin yeni bölümü ve fragmanı...

HEKİMOĞLU YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hekimoğlu 4.bölümde hastaneye şizofren hastası Gülay ve oğlu Kerem gelmiştir. Gülay’ın fenalaşmasıyla oğlu onu hastaneye getirmiştir. Gülay’ın doktur kendisinin alkole bağlı damar tıkanıklığı yaşadığını düşünmektedir. Kerem ise annesinin hastalığının başka nedenden kaynaklandığını anlatmaktadır. Bu durum karşısında Ateş Hekimoğlu hem Gülay’ı hem de oğlunun davranışlarını şüpheli bulur ve vaka ile ilgilenmek ister.

Hekimoğlu, Gülay’ın gerçekten zihinsel olarak hasta olup olmadığını çözmek ister. Bu süreçte kadının oğlu Kerem’in ise sırrı ortaya çıkar. Hastanede Hekimoğlu’na karşı poliklinikte hasta görme baskısı devam etmektedir. Hastaneyi karıştıran bir başka olay ise artık Hekimoğlu’nun kendisine şiirler yazan bir hayranı vardır. Bu durum karşısında Hekimoğlu o kişiyi bir semptom olarak değerlendirir ve bu durumun nedenlerini araştırmaya başlar.

Hekimoğlu yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de Kanal D ekranlarında olacak.

TÜM BÖLÜMLER VE FRAGMANLAR İÇİN TIKLAYIN

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hastanede iki bebeğin hastalandığı duyulmuştur. Bu olay sonrası Hekimoğlu hem Orhan’ı hem de İpek’i salgın tehdidine karşı uyarmıştır. Ancak ikisi de iki bebekle salgın olabileceğine inanmaz ve Hekimoğlu’nu ciddiye almazlar. Kısa bir süre sonra sıra bebek katında salgın alarmı verilir ve kat karantinaya alınır. Hekimoğlu ise hastalığın nedenlerini araştırırken bir yandan da bebeklerin hayatını kurtarmanın derdindedir.

20-01/21/hekimoglujpgg.jpg

Tüm bu olayların ardından İpek de kendisini suçlamaktadır. Hekimoğlu uyguladığı sıra dışı bir yöntemle tüm bebeklerin hayatını kurtaracaktır.

DİĞER HABERLER
Sala bindirip ölüme terk ettiler
Yüksek ateşi olan babasını polisten kaçırdı
'Salgın hastanesi' için ilk kepçe
Prof. Dr. Deniz Çalışkan 1969 yılında doğmuştur
3 il için sağanak uyarısı
Koltuk değnekleriyle dışarıya çıktı!
Evsizler için özel önlem