28.01.2020  10:40

Hekimoğlu 5.bölümü ve fragmanı izle | Mehmet Ali arada kalıyor

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Hekimoğlu 5. bölümünde Mehmet Ali, Ateş Hekimoğlu ve Dr. Tanju arasında kalıyor. Mehmet Ali’nin kimi seçeceği merak konusu. Hekimoğlu, hastalara ters davranıyor. İpek, Hekimoğlu’na hastalara dokunmadan teşhis koymasını istiyor. İşte Hekimoğlu’nun yeni bölümü ve fragmanı…

+
-

 

Ekranların sevilen dizisi Hekimoğlu’nun 5. yeni ve son bölümünde; hastaneye ALS hastası birisi geliyor. Hasta kendisiyle Mehmet Ali’nin ilgilenmesini ister. Çünkü hastanın eski doktoru Mehmet Ali’nin hocasıdır. Mehmet Ali ise hem eski hem de yeni hocaları arasında kalır. Hekimoğlu’nun son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı karar.com’da…

HEKİMOĞLU 5. BÖLÜM ÖZETİ

Poliklinikte çalışmak istemeyen Hekimoğlu, hastalara ters davranmaya başlar. Dr.İpek ise Hekimoğlu’na hastalara dokunmadan teşhis koymasını ister. Hekimoğlu ile hastalar ve Dr.İpek arasında komik anlar yaşanır. Hastaneye ALS hastası bir müzisyen gelir. Hasta Cihan Yenenler’in asıl doktoru Tanju beydir.

Cihan bey, kendisiyle Ateş Hekimoğlu’nun değil Mehmet Ali’nin ilgilenmesini ister. Çünkü Tanju Bey, Mehmet Ali’nin hocasıdır. Hekimoğlu is bu durum karşısında bozulur. Ancak hastayı kendi yöntemleriyle tedavi etmeye çalışır. Mehmet Ali ise Hekimoğlu’nu mu yoksa Dr.Tanju’yu mu dinleyecek merak konusu.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hastaneye şizofren hastası Gülay Hanım ve oğlu gelir. Ateş Hekimoğlu, Gülay Hanım’ın oğlunun hareketlerinden şüphelenir. Ancak Gülay Hanımında gerçekten zihinsel bir problemi olup olmadığını da anlamaya çalışır. Hekimoğlu ve ekibi Gülay Hanımı tedavi etmeye başlar. Ancak bir süre sonra Kerem’in sırrı da ortaya çıkacaktır. Hastanede Hekimoğlu’nun doğum günü telaşı başlamıştır. Herkes hep birlikte biraz mola verip eğlenmek ister. Ancak Hekimoğlu ekibe katılacak mı merak konusu.

20-01/28/hekimoglujpgg.jpg

OYUNCU KADROSU

Timuçin Esen – Ateş Hekimoğlu
Okan Yalabık – Orhan Yavuz
Ebru Özkan Saban – İpek Tekin
Kaan Yıldırım – Mehmet Ali Çağlar
Aytaç Şaşmaz – Emre Acar
Damla Colbay – Zeynep Can,

DİĞER HABERLER
Ciddi önlemler almayı düşünüyor musunuz?
Muhittin Böcek'in sağlık durumu iyiye gidiyor
Esnafların kendi içinde dayanışması lazım
Koca yürekli bir milleti ortadan ikiye böldüler
Yeniden Genel Başkan seçildi
CHP'li Öztrak koronavirüsü atlattı
Avaşin'de 2 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi