10.02.2020  13:00

Hekimoğlu 7. bölümde zor anlar yaşıyor. İşte son fragman!

Kanal D ekranlarının sevilen yapımlarından Hekimoğlu dizisinin yeni bölümünde de eğlenceli ve duygu dolu sahneler yer alıyor. Hekimoğlu, girdiği bir iddia nedeniyle zor anlar yaşayacak. 7. bölümün fragmanı ve detayları haberimizde.

+
-

Mucize Doktor'dan sonra yayınlanmaya başlayan sağlık konulu Hekimoğlu dizisi 11 Şubat Salı akşamı da hayranlarına eğlenceli anlar yaşatacak. Girdiği bir iddia nedeniyle zor anlar yaşayacak olan Hekimoğlu, izleyicileri yine güldürecek.

Hekimoğlu geçen hafta salı günü, 6. bölümü ile ekranlara geldi. Kanal D ekranlarının sevilen yapımlarından olan Hekimoğlu dizisinin son bölümünde Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne evsiz bir kadın yatırıldı. Orhan kadının durumuyla fazlasıyla ilgilenirken, Mehmet Ali vakayı almamak için direndi. Timuçin Esen'in başrolünde yer aldığı dizi, 11 Şubat Salı günü de izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

20-02/10/h2-kopya.jpg

HEKİMOĞLU'NUN 7. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

İzleyicileri hem güldüren hem de düşündüren Hekimoğlu dizisinde bu hafta yine ilginç sahneler yayınlanacak. Hekimoğlu, girdiği bir iddia sonrası zor anlar yaşayacak. İşte 7. bölüm fragmanı:

 

 

DİĞER HABERLER
Toplamda 20 bin 921 vaka tespit edildi
Maaştan kesinti kampanyaya bağış
Tam 125 bin araç giriş yaptı
İnfaz düzenlemesi Meclis'ten geçti
Evde kadına şiddet patladı önlem yok
Her hafta bir camide temsili cuma namazı
Dikkat bunlardan biri evetse şüphelisiniz