Back To Top
Her Yerde Sen 21. bölüm full izle | Eylül ve Demir’i aynı evde gören Selin ne yapacak?

Her Yerde Sen 21. bölüm full izle | Eylül ve Demir’i aynı evde gören Selin ne yapacak?

Her Yerde Sen 21. bölüm full izle | Eylül ve Demir’i aynı evde gören Selin ne yapacak?
- A +

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Her Yerde Sen dizisinin 21. bölüm fragmanında; Selin, Eylül ve Demir’i aynı evde görüyor. Bu durumun ardından deliye dönen Selin sinir krizi geçiriyor. Peki Her Yere Sen’in 21. bölümünde neler oluyor? İşte dizinin fragmanı…

 

İzleyici tarafından merakla beklenen ve Fox Tv ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan Her Yerde Sen’in yeni bölümünde; Selin durumu yanlış anlıyor. İşte de iyice karışıyor. Öbür taraftan da Burak da Demir’i mağlup etmek için çalışıyor. İşte Her Yerde Sen’in son bölümü…

HER YERDE SEN 21. BÖLÜM ÖZETİ

FOX TV’nin sevilen dizisi Her Yerde Sen dizi 21. Bölüm fragmanının oldukça heyecanlı ve hareketli olduğu görülüyor. Dizide krizler patlak veriyor. Selin etrafa bağırıp çağırıp gidiyor.

TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

Demir ise Selin’i kaybetmek istememektedir. Ve işlerini yoluna koymak için uğraşıyor. Eylül ile Demir’i aynı evde gören Selin durumu yanlış anlıyor ve işler daha da karışıyor.

Diğer yandan Burak da Demir’i mağlup etmek için var gücüyle çalışmaktadır.

19-11/09/her-yerde-senjpgg.jpg

20. BÖLÜMDE YAŞANANLAR…

Selin öğrendikleri karşısında çok kızar evden ayrılıp Ayda’da kalmaya başlamıştır. Demir yalnız kalınca ona arkadaşları destek olurlar. İlişkilerde sorunlar yaşayıp bir arada kalamayan aynı zamanda ayrı da kalmak istemeyen Selin ile Demir bir vesile ile yaşadıkları sıkıntılara ara vermişlerdir. Özel hayatlarını düzene koymaya başlamışken şirketlerinde bir sıkıntı yaşanmaya başlamıştır. Bu durum karşısında Demir zor kararlar almak durumunda kalmıştır.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN