Back To Top
Hercai 16. bölüm fragmanı izle! Hercai ne zaman? Miran Hazar Şadoğlu ile iş birliği yapacak!

Hercai 16. bölüm fragmanı izle! Hercai ne zaman? Miran Hazar Şadoğlu ile iş birliği yapacak!

Hercai 16. bölüm fragmanı izle! Hercai ne zaman? Miran Hazar Şadoğlu ile iş birliği yapacak!
- A +

Hercai 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam (11 Ekim) yayınlanacak olan yeni bölüm heyecanla beklenirken yeni bölümün fragmanı da araştırılıyor. Yeni bölümde Miran'ın Hazar Şadoğlu ile iş birliği yapacağı görülüyor. İşte Hercai 16. bölüm fragmanı!

Hercai 16. bölümü ile bu akşam ATV'de izleyicileriyle buluşacak. Saat 20.00'da başlayacak yeni bölüm öncesi binlerce kişi Hercai 16. bölüm fragmanını izlemek istiyor. Yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

HERCAİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Hercai dizisi her hafta cuma günü ATV kanalında saat 20.00'da yayınlanıyor. Dizinin yeni 16. bölümü bu akşam ATV ekranlarında olacak.

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Azize Aslanbey "Bu aşkı intikama dahil edeceğim" diyerek, kurduğu oyunla yeni bir başlangıç yapmak isteyen Miran ve Reyyan'ın Aslanbey konağına geri dönmesini sağlar.

Aslanbey her şey planladığı gibi gitmesine rağmen, gerçekten bu oyunun kazananı olacak mı bilinmiyor. Üst üste saldırıların hedefi olan Miran, babaannesinin baskılarına rağmen Reyyan'a verdiği söze karşılık Şadoğlu ailesine hesap sormaya gitmez ve durmaya karar verir.

Miran'ın değişmeye başlaması Reyyan'ın aşkları için verecekleri mücadelede tüm engelleri aşacaklarına dair inancını güçlendirir. Diğer yandan Reyyan'ın Aslanbey konağında kalmasını istemeyen Hazar gerçekleri ortaya çıkarmak için Miran'a yapılan saldırıları araştırmaya başlar. Hazar'ın bu hamlesiyle Azize'nin kurduğu planlar tehlikeye girer.

HERCAİ 16. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Reyyan'ın kaçırılması Şadoğlu çiftliğinde karşı karşıya gelen iki ailede bomba etkisi yaratır. Miran, Reyyan'ı bulabilmek için yıllardır sürdürdüğü düşmanlığı göz ardı ederek Hazar Şadoğlu'yla iş birliği yapar.

Hazar ve Miran'ın, Reyyan için bir arada hareket etmesi ikiliyi yakınlaştırırken daha önce hiç konuşulmayan gerçekler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlar.

Bütün planların kurucusu olan Azize Aslanbey bu defa ''Ben yapmadıysam kim yaptı?'' düşüncesiyle kendini saf dışı kaldığı bir oyunun içerisinde bulur ancak geçmişte yaptıkları yüzünden hem Şadoğlu ailesi hem de Miran, Reyyan'ı kaçıran kişinin Azize Aslanbey olduğundan şüphelenmektedir.

HERCAİ OYUNCU KADROSU

Akın Akınözü (Miran Aslanbey),

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu),

Ayda Aksel (Azize Aslanbey),

Gülçin Santırcıoğlu (Sultan Aslanbey),

Macit Sonkan (Nasuh Şadoğlu),

Serhat Tutumluer (Hazar Şadoğlu),

Oya Unustası,

Tansu Taşanlar,

Serdar Özer,

İlay Erkök (Yaren),

Duygu Yetiş (Elif Aslanbey),

Servet Pandur,

Güneş Hayat (Esma),

Edip Saner,

Gülçin Hatıhan,

İnci Şen,

Aydan Burhan,

Yusuf Bedir (Bedirhan),

Aslı Samat,

Aydan Taş (Şehriyar Taşkın)

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN