24.01.2020  15:51

Hercai 29.bölüm izle | Miran babasını öğrenecek mi?

ATV ekranlarının heyecanla izlenen dizisi Hercai’de Zehra, Azize’yi Miran’ın babasının kim olduğunu söylemekle tehdit ediyor. Miran babasını öğrenecek mi merak konusu. Hercai bu akşam 20.00’de ekranlarda olacak.

+
-

Her bölümüyle heyecan yüklü olan Hercai’nin yeni bölümü yine izleyicileri ekrana kilitleyecek. Elif’in Azat’la evlenmesini hazmedemeyen Azize, çiftliği ateşe veriyor. Ancak Elif’in de alevlerin arasında kaldığını bilmiyor. Hercai 29.bölümle ilgili tüm bilgiler karar.com’da…

HERCAİ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hercai’de Elif ve Azat’ın evlenmesi Azize’yi çileden çıkarmıştı. Bu işin arkasını bırakmayan Azize, Elif’i bir türlü konağa dönmesi için ikna edemez. En sonunda plan yapar ve çiftliği ateşe verir. Ancak alevlerin arasında Elif de kalır. Miran, Reyyan ve Elif’i son anda alevlerden kurtarırken Azad yangında mahsur kalır.

Azad alevlerden nasıl kurtulacak merak konusu. Yangın sonrası Miran, bu olayı kimin yaptığını bulmak için araştırmalarına başlar. Yangınla ilgili bir kişi olayı azmettirenin Azize olduğunu söyler. Bu durum sonrası Miran, Azize’den iyice uzaklaşır. Azize’nin durmayacağını anlayan Zehra ise artık Reyyan ve Miran’a daha fazla zarar gelmesini istemez. Zehra, Azize’yi durdurmak için bildiklerini söyler ve onu Miran’a babasının kim olduğunu söylemekle Azize’yi tehdit eder.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Azize’nin Zehra’nın sözleri sonrasında ne yapacağı henüz bilinmiyor. Başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Macit Sonkan, Ayda Aksel’in paylaştığı Hercai yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de ATV ekranlarında olacak.

20-01/24/mv5bztg0zdfkndktytc2nc00owzilwewmmqtmtm2ogi3mtaymtzhxkeyxkfqcgdeqxvyndg4mjkzndk-_v1_.jpg

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Babaannesinin ısrarlarına daha fazla dayanamayan Elif en sonunda yurt dışında eğitim görmeyi kabul eder. Azize, Elif’i olaylardan uzaklaştırdığı için sevinirken Elif onu hiç beklemediği bir anda bozguna uğratacaktır. Azad’la aniden evlenmeye karar veren Elif önce Aslanbey’leri ardından da Şadoğlu’ları şoka uğratır.

Azize, bu evliliği kabul etmez ve Miran’dan Elif’i konağa getirmesini ister. Ona ilk engel olacak kişi Reyyan’dır. Reyyan onların evliliklerine saygı duyulmasını ister. Babaannesi ve sevdiği kadın arasında kalan Miran ise Reyyan’ı seçerek Elif ve Azad’ı rahat bırakır. Ancak Azize Aslanbey bu olayın peşini bırakmayacaktır.

DİĞER HABERLER
LGS ek yerleştirme ne zaman yapılacak?
Ormanlık alanların orman vasfı kaldırılacak
Her il için farklı tarih
LGS yerleştirme sonuçları nasıl öğrenilir?
Yakınlarının mezarlarını açılmış halde buldular
HDP Bakırköy İlçe Başkanlığı saldırıya uğradı
Biz yapmadık @Jack yaptı