Back To Top
Hercai 9. yeni bölüm YouTube izle | Reyyan ve Mirran bir araya gelecek mi?

Hercai 9. yeni bölüm YouTube izle | Reyyan ve Mirran bir araya gelecek mi?

Hercai 9. yeni bölüm YouTube izle | Reyyan ve Mirran bir araya gelecek mi?
- A +

Hercai yeni bölüm fragmanını YouTube ya da farklı mecralardan izleyenler Hercai’nin son bölümünü full izlemek istiyor. Hercai dizisinin 9. yeni bölümünde kızının yaptıklarını bir şekilde öğrenen Cihan, kısa süreli şokun ardından gemileri yakar. Her hafta birbirinden heyecanlı sahneleriyle izleyicisiyle buluşan Hercai’nin yeni bölümünde ne olacak? Reyyan ve Mirran bir araya gelecek mi? İşte Hercai son bölümüne dair merak edilenler…

ATV ekranlarında her Cuma yayınlanan Hercai 9. yeni bölümünde yine nefesleri kesen sahneler yaşandı. Yayınlandığı tarihten itibaren izleyicisini ekran karşısına kilitleyen Hercai dizisinin son bölümünde; Hercai’nin bu bölümünde Reyyan ve Mirran’ın bir araya gelip gelmeyeceği merak edilir. Reyyan’ın gidişiyle kahrolan Azat, hemen pes etmez ve bir şekilde harekete geçer. Cihan ise kızının yaptıklarını öğrenir ve artık sabrı kalmamıştır. Hercai dizisinin 9. yeni bölümünü Youtube ya da ATV ekranlarından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. İşte detaylar…

Hercai ile ilgili tüm detaylar için tıklayın

Hercai 9. yeni bölümünde neler oluyor?

Hercai 9. yeni bölümünde; Reyyan yaşadıklarından uzaklaşma ve doğru kararı vermek adına Melike'nin köyünün yolunu tutar fakat Miran, Reyyan'ı bir şekilde orada da bulur. İkili bir kez daha kozlarını paylaşırken Miran, Reyyan'ı tekrardan kendisine güvenmesi adına ikna etmeye çalışır. Hercai 9. yeni bölümünde; Reyyan'ın gidişiyle kahrolan Azat, hemen pes etmek istemez. Reyyan'ın sözlerini reddeden bizzat duymadan inanmayacağını söyleyen Azat ise harekete geçecektir. Hercai 9. yeni bölümünde; öbür taraftan düşmanla iş tutarken babasına enselenen Yaren'i büyük bir sürpriz bekliyor. Kızının yaptıklarını öğrendikten sonra kısa süreli bir şok yaşadıktan sonra sabrı taşan Cihan, gemileri yakar.

19-05/10/hercai-son-bolum-izleeee.jpg

Hercai dizisinin son bölümünde neler olmuştu?

Hercai dizisinin 8. bölümünde; Reyyan'ı kurtarmak adına her yolu deneyen Miran Aslanbey, Reyyan'ın "burada olan burada kalacak" cümleleriyle kolu kanadı kırılır. Reyyan'ın, Azat'tan gelen evlilik teklifini kabul etmesiyle iki konakta da işler iyice kızışmıştır. Hercai dizisinin 8. bölümünde; bir tarafta oğullarını Reyyan'la evlendirmek istemeyen Handan ile Cihan Şadoğlu, diğer yanda da her geçen zaman Miran'ı elinden kaybeden Azize Aslanbey bulunuyor. Tüm bu karmaşa içerisinde Miran'ın yolu küçük Gül ile kesişmiştir. Hercai dizisinin 8. bölümünde; Şadoğlu Konağı'nda da yine gergin dakikalar yaşanıyor.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN