Back To Top
İstanbullu Gelin 53. bölüm: Sezon finalinde acı son | Star Tv İstanbullu Gelin son bölüm izle

İstanbullu Gelin 53. bölüm: Sezon finalinde acı son | Star Tv İstanbullu Gelin son bölüm izle

İstanbullu Gelin 53. bölüm: Sezon finalinde acı son | Star Tv İstanbullu Gelin son bölüm izle
- A +

İstanbullu Gelin 53. bölüm izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Kanal tarafından paylaşılan sezon finali tanıtım fragmanında izleyicileri çok acı bir son bekliyor. İstanbullu Gelin 53. final bölümü bu akşam ekranlara geliyor. İstanbullu Gelin sezon finalinde Adem’in ne yapıp edip yine intikamının peşine düşmesiyle Boranlar büyük bir darbe yiyecek. Star Tv'de cuma akşamları yayınlanan İstanbullu Gelin son bölüm izlemek için link ve yeni bölüm tanıtım fragmanları haberimizde..

8 Haziran akşamı ekranlara gelen İstanbullu Gelin 53. bölüm izleyiciyi adeta ekran başına kilitleyecek. İstanbullu Gelin 53. bölümde Adem’in ne yapıp edip yine intikamının peşine düşmesiyle Boranlar büyük bir darbe yiyecek. İstanbullu Gelin izleyici karşısına bu akşam Star Tv ekranlarında gelecek. İstanbullu Gelin son bölüm izleme linkini haberimizde bulabilirsiniz. İstanbullu Gelin sezon finali fragmanları ve İstanbullu Gelin son bölümde neler olacağının ip uçlarını haberimizin devamında bulabilirsiniz. 

Cuma akşamı sezon finaliyle ekrana gelecek olan İstanbullu Gelin’de acı bir bölüm izleyeceğiz. İstanbullu Gelin dizisini Star Tv ekranlarında izleyemeyen herkes için Star Tv canlı izle seçeneklerini sizlere haberimizde sunuyoruz. İstanbullu Gelin 53. bölüm ile bu sezonu bitirecek ve önümüzdeki sezon yeni bölümü ile tekrar izleyici karşısında olacak. İstanbullu Gelin 53. bölüm izleyicilerine acı bir son ile veda edecek. İstanbullu Gelin son bölüm izleme linki ve İstanbullu Gelin sezon finali tanıtım fragmanları haberimizin devamında. İşte Star TV'nin iddialı dizisi İstanbullu Gelin son bölüm izleyicilerini bekleyen gelişmeler ve 8 Haziran sezon finali detayları...

 

İSTANBULLU GELİN 53. SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANACAK? 

Fikret’in Boran Air uçağında yakalanan uyuşturucu nedeniyle hapse girmesinden sonra şirketleri satmak zorunda kalacak Faruk.

Tabi sadece şirketler değil, konakta elden gitmek üzere! Esma Hanım, tüm ailesiyle yıllarını geçirdiği konağın içinde bir hayalet gibi dolaşmaya başlıyor. Gözünün önünden geçen anılar, yıllar, onu perişan ediyor. Konakta yaşanan son günler, zor günlerin de habercisi.

İSTANBULLU GELİN SEZON FİNALİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

Süreyya, yaşadığı strese daha fazla dayanamıyor ve sancılanarak hastaneye kaldırılıyor. Erken doğum şüphesi bulunan Süreyya, bebeğini mi kaybedecek? Şimdi herkes yeni yayınlanan tanıtımdan bu sonucu çıkarmaya başladı.

Başrollerinde Aslı Enver ile Özcan Deniz’in yer aldığı dizinin sezon finali, acı bir sonla bitebilir.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İstanbullu Gelin 52. son bölümde; Boranlar bir haberler sarsıldılar. Konağa gelen polis ekipleri, Boran Jet uçaklarında uyuşturucu bulunduğu gerekçesiyle Fikret’i gözaltına aldı. Faruk ve Fikret polis amirinin açıklaması karşısında dondu kaldı. Boranlar için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Fikret bu durumdan nasıl kurtulacak? 

İSTANBULLU GELİN GEÇMİŞ BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Burcu’nun nikah masasındaki cevabı herkesi etkilerken Esma ve Garip’te büyük bir kırılmaya neden olur. Osman yaşadıklarından kendini suçlamaktadır fakat Faruk durumu kendi özelinde değerlendirince Süreyya ile çatışmaya girer. Faruk ve Süreyya’yı bir araya getirme kararı alan Senem ve Akif’i günün sonunda büyük bir sürpriz beklemektedir.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN